Rüyada Hz. Ömer’in Mezarını Görmek

Rüyada Hz. Ömer’in mezarını görmek neye çıkar?

Merhaba, 18 yaşındayım, bekarım, üniversite sınavına hazırlanıyorum. Son zamanlarda çok sıkıntılı günler geçiriyorum. Hiç bir şeye yetişemiyorum, derslerime istediğim kadar çalışamıyorum, sınava da 2.kez hazırlanıyorum zaten. Sürekli bir ruh sıkıntısı içindeyim, bir bunalmışlık var, ne yapsam ne etsem kurtulamıyorum.

Dün gece rüyamda, benim doğduğum evin hemen yanında -bizim ilk evimiz ve şu an farklı bir yerde oturuyoruz- kocaman bir çukur vardı. Babamla bunun ne olduğunu konuşuyorduk, sonra birisi onun “Hz.Ömer’in kabristanı olduğunu” söyledi ve biz de babamla mezarın başında biraz bekledik, şaşırdık. Sanırım dua da ettik tam olarak emin değilim. Sonra uyandım. Rüyamı yorumlar mısınız? Çok merak ediyorum anlamını. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Rüyada Hz. Ömer’in mezarını görmek neye yorulur?

Bildiğiniz gibi Hz.Ömer, adaletin simgesidir. Rüyanız adalet konusunda sevindirici kimi gelişmelere şahit olacağınızı işaret etmektedir. Bu rüyaya bir başka açıdan bakmak gerekirse gördüğünüz rüyanın, gerçek hayatta verdiğiniz ve çabalarınızın karşılığını alacağınızı gösterdiği, mutlak adaletin tecelli edeceğini işaret ettiği de söylenebilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir