Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İblis Görmek

Rüyada iblis görmek neye işarettir?

Ruyamda bir cocuk beni kapali buyuk kapili biryere goturuyor. yerler toprak, bana resimler gosteriyor, cocuk resimleri, bakiyordum ama hatirlamiyorum “sonunda kanitladim” falan diyor.

Bir sure okumaya basladi, sesli sesli, sonunda “kanitladim, burasi iblis mezarligi” diyor. adamlar geliyor, bagrismalar, cagrismalar mezarlıktaki cocugun taktigi butun tahtalari sokuyorlar eski haline getiriyolar hizli hizli. sonra biri kulagima diyorki “yillardir bu mezarlık var, hala geceleri cocuk sesleri gelir”

Rüyada iblis görmek neye yorumlanır?

Rüyada iblis görmek cehalet, olumsuzluk, sıkıntı, çaresizlik anlamlarını simgeler. İblisler fiziksel vede ruhsal sorunları işaret eder. Bu konuda rüyada şeytan görmek rüya yorumu sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada İblis Görmek” için 2 yanıt

Kalabalık bir ortamdı. Babam tatile gitmis annemde onun arabasını almıs suruyordu. O kalabalık ortamdan annem kalkıyor arabaya biniyor, o sırada ben arabanın arkasında sarı bir köpek göruyorum. Köpeğin gözleri kırmızı, ürkütücü bir köpekti. Anneme diyorum ki “anne bu köpek seni takip edecek arabayı hızlı kullan”. Sonra annem hızlı suruyor ama köpek kovalamaktan vazgecmiyor. O köpek iblis oluyormus. Arabayı sürende ben. Tahta bir köprünün üzerinden geciyorum, köprünün altı masmavi su. Sonra ben apartmanın son katına cıkıyorum. O köpek beni yakalıyor bogazıma vuruyor. Beni öldürdügünü zannediyor ama ben numara yapıyorum, o korku ilede uyandım
27, Kadın, Evli, Ev hanımı, korku.

Gördüğün rüya gerçek hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini, bazı dengeleri yeniden kurmakta sıkıntı çektiğini simgelemekte, sana sıkıntı veren durumları çözmek için hatalı yol izlediğini, hemen içinde bulunduğun durumu analiz edip, korku veren, endişeye sürükleyen faktörleri tespit edip, çözmen gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir