Kategoriler
İsimler

Rüyada İbrahim İsmi

Rüyada İbrahim ismini görmek neye işaret eder?

Üniversite öğrencisiyim. 19 yaşımdayım. Yaşadığım ilin dışında okuyorum. Rüyamda liseden arkadaşım olan Murat ile çimenlerde kol kola yürüyorduk ama ben ona rüya boyunca hep İbrahim diye seslendim. Kendimizi deniz kenarında bulduk. Etraf çok aydınlıktı ve sadece biz vardık. Denizin rengi yeşildi. Denizin seviyesi yerin seviyesiyle aynıydı. Denizde dalga yoktu. Dalga çıkacak ve üstümüze gelecek diye endişelenmiştim ama düşündüğüm şey olmamıştı. Denizin diğer tarafına baktığımda bir kent görüyordum. Oranın okuduğum kent, Bandırma olduğunu dile getiriyordum. Burada rüyam sona erdi.

Rüyada İbrahim isminin anlamı

Dilek merhaba, gördüğünüz rüya iki önemli mesaj vermektedir. Birincisi gerçek yaşamınızda önemli bir gelişim içinde olduğunuzu göstermekte. İkincisi bu gelişime uygun şekilde hayatta yeni roller üstlenmeniz gerektiğini simgelemektedir. Ancak arkadaşının adının faklı olarak rüyada İbrahim olarak geçmesi ilginç;

İbrahim isminin anlamı inananların babası, peygamber demektir. Rüyada İbrahim ismini görmek, duymak, İbrahim olarak çağrılmak çok hayırlı bir rüyadır, hayırlı gelişmeleri müjdeler.

“Rüyada İbrahim İsmi” için 5 yanıt

Rüyada İbrahim isimli biriyle tanışmak
Selamlar, rüyamda bir odaya giriyorum. dini önderimiz olan ve çok çok sevdiğim bir dedemi (seyyid) görüyorum. Kendisi beni akrabası olan 16 yaşlarında ve adı da İbrahim olan bir gençle tanıştırıyor. Daha sonra çok özlediğim dedeme sarılıyorum, oda beni alnımdan öpüyor. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyanız yaşamakta olduğunuz sıkıntıların sona ereceğini, dertlerin biteceğini müjdelemektedir. Bilindiği gibi rüyada görülen, duyulan isimler çok önemlidir. İsmin anlamını araştırmak gerekir.
İbrahim ismi / kelimesi temizlik yapan, temizleyen temizleyici anlamına gelmektedir. Kabenin Hz İbrahim Peygamber tarafından putlardan temizlenmesi ile simgelenir. Buradan yola çıkarak yaşamınızdaki sorunların temizlenmesi müjdesi kuvvetlenmektedir.

Rüyamda önde giden bir erkek var, uzun boylu ve zayıf. Yanında da sevgilim var. Hava karanlık bir ses duyuyorum. “Ibrahim yanlız değiliz. Bu ses kim diyorum. Kimseyi göremiyorum. Bu ses Allah diyorum. sonra Hz.Ibrahim diyorum bu kişi uyanıyorum.

Rüyamda İbrahim adinda biriyle evleniyordum ama kişinin kim olduğunu bilmiyordum, sadece isminin İbrahim olduğu söyleniyordu bana her seyim hazırlanmıştı ama benim hic bir seyden haberim yoktu.

Ruyamda annemler köyde oturuyorlar İbrahim isminde bir dayım yok fakat annem diyorki İbrahim dayın çok hasta onun için köyden geldim bende çok üzülüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir