Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İçinde Yılan Olduğunu Görmek

Rüyada içinde yılan olması ne demektir?

Merhaba, Hayatımda ikinci kez rüyamda yılan görüyorum, ilk rüyamdan bir süre sonra eşimden ayrıldık, her neyse bugün yine yılan gördüm ve etkisinden kurtulamıyorum. Rüyamda karnımda ağrı hissediyorum, bir doktora gidiyorum, röntgende yılan olduğu söyleniyor, karnımın sol tarafında acil ameliyat olmam gerektiği söyleniyor ama ben “bir hafta önce çok güzel bir hastanede ameliyat olmuşum, yinemi” diye söyleniyorum.

Önceki doktor değil bana başka doktor bakıyor, bir erkek, tanımadığım hastanede gördüğüm 5 kişinin karnında da yılan var, o yüzden beni bir ambarda ameliyat ediyorlar, genel anastezi değil, her şeyi görüyorum, karnımın sol tarafından 3 m civarında siyah bir yılan çıkartıyor doktor, acı hissetmiyorum ama yılandan korkuyorum, bana bir şey yapmıyor, açtıkları yeri kapatır kapatmaz doktor birden yüzüme bakıyor ve “kafatasını açmamız gerek” diyor, şaşırıyorum.

Sağdan başlayarak başımın dörtte üçünü açıyor ve oradan küçük bir yılan çıkardığı söylüyor, ben yılanı görmedim, sonra ameliyat bitiyor, ben hemen taburcu oluyorum ve sağ göz kapağım hafif düşük, doktorla konuşuyorum, böyle kalacağını söylüyor ve uyandım. Yorumunuzu bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim rüyanın etkisinden cümlelerimi düzgün yazamamış olabilirim özür dilerim. Yasemin tarafından 05.03.2013 / 09:37 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada içinde yılan olduğunu görmek neye yorulur?

Yasemin Merhaba, ilk rüyanda yılan gördükten sonra ayrılmış olman bence tamamen tesadüf, çünkü yılanlar
1. Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Uyanık hayatta ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Reel yaşamda ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. Bu rüyalar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

Gördüğün son rüya gerçekten ilk bakışta insanın psikolojisini olumsuz etkileyecek türden. Ancak anlamı sanıldığı kadar ürkütücü değil, tam aksine ders verici mahiyette. Lütfen vaktiniz olursa yılan rüya tabiri sayfasını dikkatle okuyun. Rüyanızın ana teması karnınızdan çıkarılan siyah yılan ve kafanızda çıkarılan küçük yılan olup diğer unsur ve olaylar beynin senaryo pratiğidir.

Karnından ameliyat ile çıkarılan yılan, gerçek yaşamınızda bir büyük sıkıntı sonrası aldığınız bir destek ile yeniden yaşama sarıldığınızı, adeta şifa, hayat bulduğunuzu, yaşama sevincinizin yükseldiğini ancak yaptığınız bir şey, söylediğiniz bir söz, bir davranış ya da eylem ile size destek verenleri kırdığınız ya da üzdüğünüzü, onların desteklerini çekmelerine yol açtığınızı ifade etmektedir. Bunu belkide istemeyerek yapmış olabilirsiniz.

Kafatasının içinden çıkarılan küçük yılan ise gerçek hayatınızda kimi önemsiz sorunları kafanıza fazla takmamak gerektiğini simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İçinde Yılan Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Altı gün önce vefat eden anneannemi son üç gündür rüyamda görüyorum.dayımın evinin penceresinin dış tarafında boynundan asılı bi vaziyette ve ben aşşağıdan seyrediyorum üzerinde kefeni var ve hiç hareket etmiyordu öldükten sonra asılmıştı oraya..yardımcı olursanız çok sevinirim

Karnımın içinde önce bir yuvarlak sertlik hissettim.sonra elimi üzerine koydum ince uzun hareket eden bir canlı olduğunu tanımlayıp bunun bir yılan olduğuna karar verdim. Sonra bu hareket eden ve yılan olduğunu düşünüp korktuğum cisim büzülüp karnımın derisini avucumun içine sığacak büyüklükte ve avuçlarımın içinde idi. Az kalsın korkudan ölecektim karnımın içindeki cisim yüzünden. büzülmüş ve yılan olduğunu düşündüğüm avuçlarımın içindeki bu korku,karnımın içinden dışarıya pırtlamıştı ve beni çok korkutmuştu. Saat gece dörttü ve ondan sonra zaten uyuyamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir