Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İçine Cin Girmiş Birinden Kaçmak

Rüyada içine cin girmiş birinden kaçmak ne demek?

Merhabalar. Bir kac gündür tekrarlayan cin ruyamdan beni en cok etkileyendi bu seferki. Ben yurtta kaliyorum ve odada 4 kisiyiz. Bir anda ben oda arkadasimdan birinde cin oldugunu hissediyorum ve diger arkadaşlarımı uyarmaya calisiyorum, ben onlari uyarirken icinde cin olan bize kotu kötü bakıyor ve biz cikacakken kapi kilitleniyor. En sonunda zorlayip aciyorum kapiyi, kacacagım sırada bu sefer beton hafif ayriliyor ve ayakkabimin bagcigindan cekmeye calisiyor beni bir guc.

Onu görüyorum ama beyaz bir carsafa sarılmış sadece kimildamasini gorebiliyorum, en sonunda cekip kurtariyorum kendimi. Yine kacarken acik kapili bir oda görüyorum, hemen o odadakilere sesleniyorum bir kadın sesi bana “gelsene” diye ince ince sesleniyor, korkuyorum “sen kimsin” diyorum yüzünü gösteriyor yuzu felaket. Yatakta cocuklar yatiyor “onlara ne yaptın” diyorum, cocuklar da kalkıyor onlarinda yüzleri kotu. Daha sonra kacarken telefonun calmasi uzerine uyandim. Simdiden tesekkur ederim iyi calismalar.

Rüyada içine cin girmiş birinden kaçmak tabiri

Gizem merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana unsuru cin olup diğer olaylar ise; içinde cin giren birini görmek, cinden kaçmak, cinden etkilenen birilerini görmektir ve esas olarak yaşamında bazı dengelerin bozulmasıyla hayatının düzensizliklere girdiğini anlatmaktadır.

Rüyada içerisine cin giren birini görmek rüyada gördüğünüz kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir. Rüyada cinden kaçtığını görmek gerçek yaşamda aniden gelişecek bazı olaylar hakkında zihninizin derinliklerinde korkular barındığını ve kendini güvensiz hissettiğine tabir edilir. Detaylı bilgi için rüyada cin görmek sayfasını okuyun.

“Rüyada İçine Cin Girmiş Birinden Kaçmak” için 2 yanıt

Ablanın içine cin girmesi
Merhaba, ben Hilal, rüyamda ablamın içine cin girmişti ve ablam hamile. Ama bunu bir tek ben fark edebiliyordum, ailem ben söyledikten sonra fark ediyorlardı. Ben ablamın içine cin girdiğini tam aileme anlatırken koskocaman kuşlar evin içine girmeye çalışıyordu, ben kapıyı kapatmaya çalıştıkça o kuş açıyordu ve içeri girip ilk başta bana saldırıyordu. Sonra yeğenimi kaçırmaya çalışıyordu, sonra ben ablamı çağırıyordum, ablam delirmiş bir şekilde içeri geliyordu ve benle ablam kavga ediyorduk.

Hilal selam, gördüğün rüya bazı nedenlerle ablanın yaşamında bazı dengelerin bozulduğu veya işlerin yolunda gitmediğini ifade etmektedir. Unutmayın hamilelik çok özel ve önemli bir durumdur ve bu dönemde manevi bakımdan güçlü olmak çok önemlidir. Olumlu düşünerek ve dua ederek bunu atlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir