Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek neye işarettir?

Rüyada içki görmekBen dün kız arkadaşımın ailesi ile bir takım sorunlar yaşadım, istemediğim bir durumdan dolayı bugünde kız arkadaşım 2 yıllık ilişkimize ara vermemizi istedi, bunu hiç istememiştim ve yıkılmıştım, hayatımızı biraz iş ve maddi durumlar olumsuz etkili.

Ben eve öğlen 2 de gelip 3 gibi yattım ve akşam 6.30′da kalktım, rüyamda kendimi bir iki arkadaşın arasında gördüm, rüyamda da moralim bozuktu yani rüyanın içindede aynı psikolojide idim ve şişede içki gördüm, ben alacaktım ki onlar ikram etti, içkiyi içmeye başladım, 2 ya da 3 yudum aldıktan sonra uyandım, açıklamasını yaparsanız sevinirim hocam.

Rüyada içki görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada içmek veya bir şey içtiğini görmek içilen şeye göre hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Burada su içmek, içki içmek gibi içilen maddeye göre yorum yapılır. Lütfen rüyanızda içtiğiniz maddenin rüya açıklamasını araştırınız. Bade terimi de içki, içecek anlamını taşır.

Rüyada alkollü içki görmek, içki içmek, rüyada alkollü içkiden içmek, içtiğini görmek iyiye yorulmaz. Bir günah işlediğinizi ya da yaşamınızda bir haram durum olduğunu ifade eder. İçki içerek sarhoş olmak, sarhoş olduğunu gören kişi yakın bir zamanda malında, mülkünde bir kayba uğrayabilir mesajı verir. İçki satın almak, reel hayatınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini temsil eder. Rüyada rom görmek sınıf, ahlak, aşırı zevk, hoşgörü anlamlarını simgeler, ahlaki değerlerin eksikliğini ifade eder. Rom içmek veya rom içtiğini görmek aşırı zevk ve hoşgörü dolu bir hayat yaşamak anlamını taşır.

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılır, berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. Rüyada içki görmek, alın teri dökmeden kazanılmış gelen haram maldır. Rüyada içki içtiğini gören kimse büyük günah isler. Rüyada içki kadehi ile içki içtiğini gören kimsenin eline haram mal geçer, bazıları helal mal geçer demiştir. Rüyada içki akan bir nehri görmek, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. Rüyada içki nehrine girmek, o nehirden nail olduğu miktarca bir fitneye düşer. Evlenmeyi ve ortaklığı arzu eden kimsenin rüyada içki görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlaşmadır. Memurun rüyada içki içmesi, işinden alınmasıdır. Rüyada Su ile kanstırılmıs icki icmek, bazısı helal, bazısı haram maldır. Bazı tabirciler, bu ortaklık malıdır, bazıları da, bir kadından mal alır ve bu mal ile fitneye düser, dediler.

Rüyada bir kimse icki yapmak için üzüm sıktıgını görse, devlet hizmetinde büyük islerde bulunur. Rüyasında meze bulunan icki meclisine davet edildigini gören kimse, cihada ve sehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir. Rüyada görülen icki, fitne, ser, düsmanlık ve kızgınlıga, bazen dert ve hastalıktan sifa bulmaya, bazende, delilik ve kendisini hissetmek ve düsünmekten alıkoyan bir üzüntü ve keder sebebiyle aklın gitmesine işaret eder. Rüyada icki ictiğini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir, fakir ise zengin olur, bekar ise evlenir, hasta ise hastalıgından kurtulur. Rüyada icki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sırrı ifsa ve zinaya işaret eder. Rüyada icki bazen de, zina eden kadına işaret eder. Rüyada icki görmek anne babaya asi olmaya veya emlaktan bir şey satmaya yahut borclanmaya yahut mal ve mülkün gitmesine işaret eder. Rüyada icki icmek, icenin ahmaklık ve cehaletine işaret eder. Ölmüs salih bir kimsenin rüyada icki ictiği görülse, o ölü ahirette nimet icerisindedir. Rüyada ancak, hayatta iken icki icen bir ölünün rüyada icki icmesi hayırlı degildir. Rüyada o ölünün günahkar ve azap içinde bulunduğuna işaret eder. Rüyada icki görmek, evlenmek isteyen kimse için hayra delildir.

“Rüyada İçki Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevdiğim kız içki içmek istediğine dair mesaj attı. Sigara içer ama hiç içki içmez, sizce bu rüya ne demek istiyor? 18, Erkek, Flört, Öğrenci.

Bilal selam, gördüğün rüya sevdiğin kızın bir sebeple kendini kötü hissettiğini, moralinin bozulduğunu ve içinde bulunduğu karamsar ruh halinden çıkmak için senin desteğini beklediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir