Rüyada İçkili Birini Görmek

Rüyada içkili birini görmek neye çıkar?

Sayın yorumcu hayırlı akşamlar öncelikle. Bu gün sabah rüyamda dayımı arkadaşlarıyla dışarıda içmiş eve gelmiş olarak gördüm. Detayına girersem camda onu bekliyordum,geceydi. Beyaz bir arabadan inip apartmana yöneldi,gidip kapıyı açtım. Normalde dayımın saçları daha uzundur, ama rüyamda kısa kestirilmiş biçimde gördüm ve göze çarpıyordu.

Tarif etmek gerekirse 2-3 numara saç kesim gibi bir şeydi. Sarhoştu, sonrasını hatırlamıyorum. Tabiri nedir? Saygılar. Metin.

Rüyada içkili birini görmek yorumu

Rüyada dayıyı görmek gerçek yaşamınızda zayıf yönlerinizi tanıma konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Rüyada dayının içki içtiğini görmeniz, bir başkası yüzünden sorun yaşadığınızı, üzüldüğünüzü ya da yaşayacağınızı işaret eder. Dayınızın saçlarını kısa kesilmiş olduğunu görmeniz, gerçek yaşamda dayınızın fedakar, yardımsever biri olduğunu, başkalarını düşünmekten kendine yeterli zaman ayıramadığına yorumlanır.

Rüyada içkili birini görmek birinin sizi kendine ilişkilendirmek istediğini, sizin dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder. Rüya içkili olduğunu görmek, içki aldığını, içki kullandığını, içki içtiğini görmek yaşamınızda dertsiz, doğal ve neşeli bir hayat sürme eğilimi anlamına gelir.

“Rüyada İçkili Birini Görmek” hakkında 2 yorum

 1. Rüyada içki içen adamlar görmek
  Rüyamda böyle karanlık ormanlık bir yerdeydim ve arkamda önümde azıcık ilerimde 2, diğer arkada da 2 tane adam var ve içki içiyorlar, benim yanımda bir erkek var ve hatırlamıyorum kim olduğunu.
  Sonra bir çocuk akülü araba ile geliyor ve park ediyor, bize sadece bırakıyor arabayı çok güzel bir araba diye konuşuyoruz kendi aramızda, sonra yanımdaki adamda yok oluyor, kalıyorum karanlıkta tek başıma, araba ben ve ilerimde duran adamlar, sonra korkup telefonumu çıkarıyorum birilerini aramak için sonra uyandım.
  Takma isim : y.c
  Yaşınız : 24
  Cinsiyetiniz : Kadın
  Medeni durum : Nişanlı – sözlü
  Ruh haliniz : mutsuz
  Anahtar kelime : akülü araba, karanlık orman

  1. Gördüğünüz rüya, aslında duygu ve düşünceleriniz belkide dünya görüşmeleriniz uyuşmamasına rağmen birileriyle bir arada olmak ya da çalışmak zorunda olduğunuzu simgelerken aynı zamanda üzerinizdeki sorumlulukların sizi yorduğunu, çocukluk günlerinin o kaygısız günlerine özlem duyduğunuza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir