Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İddia Görmek

Rüyada bir şeyi iddia etmek neye çıkar?

Rüyamda evde siyah botlarımı arıyorum, her yerde botlarıma bakıyorum, ayakkabılıkta bir sürü ayakkabı ve üzerinde farklı farklı çantalar var ve hepsi de yeni çantalar. Ayakkabıların hiçbiri benim botuma benzemiyor. Evdeki herkese soruyorum ama kimse bilmiyor. Anneme botlarımı ayakkabılığa koyduğumu iddia ediyorum, annem “hayır oraya koymadın, koysaydın orada olurdu, odana bak” diyor, ben inatla onları ayakkabılıkta arıyorum, başka bot veya ayakkabı giymek istemiyorum. Babam başka siyah bir bot gösteriyor ama ben “bunlar yeni benimkilerin önü soyulmuştu, bunlar değil” diyorum.

Tam pes edip bir tanesini alacağım sırada uyandım. Şimdiden teşekkürler cevabınızı bekliyorum.

Rüyada iddia görmek yorumu

Semra merhaba, dikkat edersen gördüğün rüya çok önemli bir mesaj veriyor; inat kötü bir şeydir.

Rüyada botunu aramak benlik saygısı ve iç güven eksikliği ifadesi olup kişinin öz kimliği hakkında bazı sıkıntıları olduğunu, kendini tanımakta hala eksikleri bulunduğunu temsil eder, bu sorunla ilgilenmek ve bunu çözmek gerektiğini işaret eder.

Rüyada iddia görmek risk demektir, özellikle de kumar oynamaktan uzak durmak, hayallerinin esiri olmamak gerektiğine alamettir. Rüyada iddia etmek, iddiaya tutuştuğunu, iddiaya girdiğini görmek tehlikeli durumları ifade eder, kişinin fevri davranışları yada uyum sorunu sebebiyle zor durumlara düşebileceğini anlatır. Birinin bir şeyi bir şeyi iddia ettiğini görmek hayal anlamlarını simgeler, şu an ayağınızı yere sağlam basmadığını, fazlasıyla riskli bir ortamda olduğunu ifade eder.

Sonuç olarak rüyanız gerçek hayatta daha sakin ve daha uyumlu olmanın hakkınızda yararlı olacağını size anlatmaya çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir