Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İfade Vermek

Rüyada ifade verdiğini görmek ne demek?

Rüyamda hapse girdiğimi gördüm fakat sanki ev ortamında gibiydim, birde hapishanenin kötü olduğunu söylerlerdi fakat çok kötü değilmiş diye düşünüyordum, yani rüyamda. O arada birine telefonda küfür ettiğim için ifadem alınıyordu yine bir ev ortamı gibiydi, kendisi müdür olan bayan arkadaşım şahitlik yapıyordu evet küfür etti diye onun şahitlik yapmasına çok ağlıyordum, beni sadece onun şahitlik yapması üzüyordu, rahat bir şekilde çevrem bana ziyarete gelebiliyordu, görüşüyorduk. Saygılar,şimdiden cevabınız için teşekkürler.

Rüya detayı: 48 yaşındayım, eşim öldü, bayanım, kamuda çalışıyorum.

Rüyada ifade vermek tabiri

Hapis rüya açıklaması hapis sayfasında bulunmaktadır. Rüyada hapishane görmek birtakım hatalı işler yaptığınızı ve bunların korku, endişe, sıkıntısını yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada ifade verdiğini görmek bir suçluluk duygusu yaşamakta olduğunuzu gösterir. Rüyada ifade vermek aynı zamanda gam, keder, hüzün ve yeni dert işaret eder. Rüyayı görenin duygusal bakımdan çok hassas olacağı bir döneme girdiğini ve bu dönemde yaşayacağı bazı olaylardan çok etkileneceğini, belki biraz ezileceğini ifade ederken öte yandan da yine bu dönemde pek çok insana kırılacağına rivayet edilir. Aksilik yaşamak, başarısız olmak, hayal kırıklığı içinde kalmak ve tüm umutlarını yitirmek işareti olabilir. Rüya sahibi insanın tüm çarelerini tüketip yine de sorunlarından kurtulamayacağına rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir