Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İfrit Birini Görmek

Rüyada ifrit birini görmek neye çıkar?

Merhabalar. Rüyamda babamla birlikte başımıza ifrit biri musallat oluyor , normal insanların yapamayacağı şeyler yapan bu adamın izniyle benim yatağımda babamla beni aynı anda kuyruğunda da başı bulunan bir yeşil yılan bizi sarıp, çok şiddetli sıkmaya başlıyor. Ben yılanların baş altlarından (boğaz) yakalayıp sıkıyorum, sonra yılan sanki kollarımmış gibi görünüyor.

Bahsettiğim adam sadece benimle değil tüm ailemle uğraşıyor ama en çok ben mücadele ediyorum ve karşı koymaya ondan kurtulmaya çalışıyorum, bir ara ailemin arkamda durup bana güvendiğini arkama sığındıklarını hissettim ve rüya sanki sabaha kadar sürmüş bir filmdi, bu anlattıklarım sadece bir kısmı. Uzunca bir rüya gördüm bir kısmını az önce size yazdım bunu da eklemek istedim.

Rüyamda babam bana bir iş buyuruyor, ince boruların içinden bir sıvı geçirmem lazım, işi bitiriyorum ama babamın uyarılarına dikkat etmediğim için tam başarılı olamıyorum. Sonra bir adam çıkıp geliyor ve bizim evin arkasına yapmaya çalıştığı evine babamın engel koyduğunu söylüyor, bu habis kişi bana ve aileme musallat oluyor, tüm aile bu kişi ve kişilere karşı koyuyoruz ama genelde hep önde ben oluyorum.

Beni bez dolar gibi bir yere sokuyor sanki ellerim ayaklarım ters dönüyor ama yaşım küçük, o zaman sahneler değişiyor, bir bakıyorum sol elimde baş parmağım hariç tüm parmaklarıma enjektör iğnelerine benzeyen iğneler değişik açılarla batıyor, kimi tırnak gibi parmak ucundan dimdik kimi ise alttan girip üstten çıkıyor bir kaç tane bayanın olduğu bizimmiş gibi hissettiğim bir dükkana gidip tezgahta hepsini teker teker çıkartıyorum kadınlar korkuyor ve çığlık atıyorlar. Şimdiden teşekkür ederim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Takma isim : i.grbyk
Yaşınız : 25
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : dini gereksinimleri yerine getiremediğim için pişmanlık yaşıyorum
Anahtar kelime : yeşil yılan,

Rüyada ifrit birini görmek neye yorulur?

Rüyanız hiçte sandığınız gibi kötü bir anlam taşımıyor. Gördüğünüz rüya kendi hatalarınızdan, kendinizden kaynaklanan kimi nedenlerle hakkınızda gelişecek güzel gelişmelere veya iyileşmeye engel olduğunuzu temsil etmektedir. İçinizde iyi ile kötünün mücadelesi ve ve şu anda kötü taraf baskın durumda. Negatif duygu ve düşüncelerden arınıp, sakin kafayla olayları değerlendirip, dua edip hakkınızda hayırlı olanı istemeyle her şeyi tekrar yoluna sokabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir