Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Bir Şeyi İfşa Etmek

Rüyada bir şeyi ifşa etmek ne demek?

Hayatımda biraz karmaşık bir ruh halindeyim, sakinim, sessizim. Rüyamda pazartesi günü nişanĺanacağımı gördüm. Geçmişte bana ilgi duyan kuzenimle nişanlanacağımı gördüm. Uzun zamandır kendisini görmüyorum. Annem, ailem bu nişanlanma olayını ona da haber vereceklerini söyledi. Eğer kabul ederse pazartesi günü nişanlanacaktık. (Haftaya pazartesi günü olduğunu gördüm)

Annem kardeşimle birlikte bunu basın mensuplarına da ifşa ediyordu. Bende onları televizyondan izliyordum. Birde Yunanistan’ı gördüm. Yunanistan’a gideceğimi gördüm. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada bir şeyi ifşa etmek tabiri

Aria selama, rüyada tanıdık biri ile nişanlanmak sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza işaret ederken, Nişan gününü pazartesi olması, üzerine basarak pazartesi olması ilginç. Haftaya pazartesi sınav ve sizin için önemli bir şey var mı düşünün.

Rüyada bir şeyi ifşa etmek hayatınızdaki değişimi simgeler. Rüyada bir şeyi yaymak, gizli bir şeyi açıklamak, ortaya çıkarmak, ifşa ettiğini, açıkladığını, ortaya çıkardığını görmek bugünlerde, yaşamınızda büyük bir değişim başlayacağını, cevabını bulamadığınız kimi noktaların aydınlanacağını simgeler. Yunanistan’ı görmeniz yaşamınızda bazı kararsızlıklar, dengesizlikler olduğunu simgeler. Bir şeyleri sonuçlandırmakta zorluk çektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir