Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İftar Vakti Görmek

Rüyada iftar vakti görmek ne anlama gelir?

Rüyamda iftar saati idi, ben masalara servis yapıyordum, evde birileri vardı ama hatırlamıyorum. Çorbaları servis yaptım sonra döndüm ocağa baktım, ocakta fasulye var ama yemek değil kaynıyordu. İri taneli bembeyaz muhteşem lezzetli fasulyeler daha tam olmamış deyip buz dolabına yöneldim, dolabın kapağını b,r açtım güya annem karpuz doğrayıp sebzeliğe bırakmış, onlar ayağımın önüne döküldüler. Ne demek anlamlandıramadım. Rüyamı yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim.

Kimden: aysel
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: hissiz
Rüyanızın anahtar kelimeleri: iri taneli kuru fasulye ,doğramış karpuz,iftar

Rüyada iftar vakti görmek nasıl yorumlanır?

Aysel selam.

Rüyanız çok hayırlı olup, yaşamınızda bir yeni başlangıcı temsil etmekte ve bunun iyi sonuçlanacağını simgelemektedir. Bu yeni bir iş, yeni bir yatırım ya da hayatınızı etkileyecek yeni bir tanışma olabilir.

“Rüyada İftar Vakti Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bahçede yeşil fasulye topluyorum, bu sırada yan tarafımda bir kaç kadın oturmuş sohbet ediyor ve çay içiyorlardı. Kadınlardan bana bakarak “fasulyeleri hepsini topladın, bize hiç bırakmadın” dedi. Sonra bir başka kadı “biraz da yeşillik topla ama yeşiliklerden bize de ver” dedi. beden fasulye sırıklarının arka tarafından yeillki topladım, birazda patlıcan toladım, domates toplamak istedim ama elimdeki kap dolduğu için vazgeçtim. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Melek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir