Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak ne demek?

Hocam merhaba. Gerçekte öyle olmadığı halde rüyamda 3 kız kardeş idik ve hapse girmiştik haksız bir nedenden dolayı. Bir ara çalıştığım iş yerinden bana evlenme teklifi eden bir erkek arkadaş da hapse girmişti. Sanırım bizi ona atılan bir iftira yüzünden hapse atmışlardı. O arkadaş bazen bizim hücremize not gönderiyordu haberleşmek için, bazen de biz ona gönderiyorduk. Günler geçerken artık idam günümüze çok az kaldığını fark ettik. 3-5 gün vardı. Korkumuz gitgide artıyordu. Sonra bir gün bütün mahkumları bir odaya topladılar. Konferans salonu gibiydi. İçeri 2-3 tane pek tekin durmayan adam girdi. Fakat onlar girdiği zaman nedense bizi serbest bırakacaklarını hissettim. Öyle de oldu. Ben, rüyadaki kardeşlerim ve o arkadaş serbest kaldık.

Daha sonra rüyam değişti. En iyi arkadaşımla bir alışveriş merkezinde dolaşıyorduk. Etrafımızda bizimle konuşmaya ilgili duran iki erkek vardı. Ben tek başıma dolaşmaya başladım. Ama uzaktan baktığımda o erkeklerden birinin hala arkadaşımı izlediğini görüyordum. Sonra babamı gördüm. Bana hediye almak istediğini, ancak parası olmadığı için ona borç vermemi bu sayede bana bir şey alabileceğini söyledi. Roll on denilen deodorantlardan kullanıp kullanmadığımı sordu. Kullandığımı ama hediye olarak tunik gibi ince, yazlık, uzun kıyafetler bakmasının daha iyi olacağını söyledim.

Bu sıralar biraz sıkıntılı hissediyorum. En ufak bir şeye belli etmesem de üzülebiliyorum. Onun dışında normal hissediyorum. Teşekkür ediyorum yorumunuz için. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada iftiraya uğramak yorumu

Değerli okurum, rüyadaki unsurları incelemek genel olarak söyleyebilirim ki rüyanız şu anda karamsar bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak beklenmeyen bir güzel gelişme sonucu üzerinizdeki kara bulutların dağılıp, huzura kavuşacağınızı anlatmaktadır.

Gerçek hayatta olmadığı halde rüyada kız kardeşi olduğunu görmek rüya sahibi için bir ortaklık ya da bir araya gelmeyi ve bu güç birliği sonucu bol kazanç, mal ve mülk sahibi olacağını simgeler. Rüyada suçsuz yere hapse girdiğini görmek çevrenizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmek ve onlardan beklemediğiniz bir davranış görmeye her zaman hazır ve tedbirli olmak, herkese güvenmemek gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada iftiraya uğrayan birini görmek rüya sahibinin çevresinde gelişen bazı olaylar yüzünden moralinin bozulmasına ve bu moral bozukluğu yüzünden kendisini işine verememesine ve eskisi kadar randımanlı çalışamamak yüzünden işinde veya okulunda sorunlar yaşamasına yorumlanır.

Rüyada alışveriş merkezi görülmesi, gören kişinin şu anda içine kapalı bir ruh halinde olduğunu ancak bundan kurtulmak istediğini ifade eder. Rüyada alışveriş merkezinde dolaşmak sosyal yönünü geliştirmek, insanlarla daha iyi iletişim kurmak istediğini ve bunların yollarını aradığını işaret eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bu konudaki gayretlerinizi simgelemekte ancak bu konuda tam başarıya ulaşmanın biraz zaman alacağını temsil etmektedir.

“Rüyada İftiraya Uğramak” için 2 yanıt

Merhaba, 18 yaşındayım, lise son sınıftayım hemşirelik okuyorum ve atanmak için çalışıyorum. Rüyamda büyük bir evde yaşıyoruz. Ailemizin görüştüğü bir kaç adam var ve önemli insanlar. Abim bu adamların hoşuna gitmeyecek bir şey yapmış. Adamlar abimin peşinde. Bende abimi odama saklıyorum. Sonra aynanın karşısına oturuyorum ve 6 memem olduğunu görüyorum, rüyada gayet normal geliyor. Abim odadan çıkarken yakalanıyor, polisler tutukluyor. Sonra ben çok üzgün bir şekilde abimin arkasından yürüyorum yanıma ablam geliyor (normalde ablam yok) babamız karşımıza çıkıyor ve bize iftira atıyor kız olmadığımızı hayat kadını olduğumuzu söylüyor biz çok ağlıyoruz. Rüyam bu kadar acaba ne anlama geliyor?

Hocam ben kaç yıldır çıktığım çocukla rüyamda çok güzel bir şekilde evlendiğimizi ama birinin bana iftira atmaya çalıştığını bir tartışma sebebinin ortaya çıktığını gördüm. Ertesi günüde uzun zamandır arkadaşlık yaptığım ama şuanda küs olduğum konuşmadığım sadece 1 ay çıktığım ve bu aralar sürekli aklıma gelen eski sevgilimle ilgili bir rüya gördüm bu rüyamda da; Biri beni kaçırmaya kalktı ve kaçıranlar iki kişiydi bir baba deli oğluna beni almak istedi oğluna onunla birlikte ol dedi ama deli oğlan bana dokunmadı kapalı tutmak istedi bir evde ama eski sevgilim beni kurtardı onların elinden kurtardıktan sonra konuşmaya başladık. Bunun anlamı nedir hocam şimdiden sağ olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir