Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Rüyada iğde ağacı neye çıkar?

Rüyamda akrabalarımızı uğurlamak için yolda yürüyoruz. Bir iğde ağacı görüyorum. Benden, akrabalarımdan yengem iğde toplamamı istiyor. İğdeler daha olgunlaşmamıştır diyorum. Babam olgunlaşmıştır diyor ve tadına bakıyor. Bende yiyorum, olmuşlar diyorum. Özenle kızarmışlarından topluyorum. Onlara götürdüğümde iğdelerin aslında hurma olduğunu fark ediyorum. 10 civarında iğde elimde büyüyor ve akrabalarıma götürüyorum.

İğde toplamamı isteyen yengeme daha fazla olmak üzere, diğer akrabalarıma da veriyorum. Bende yiyorum gerçekten hurma. Yediğim hurmanın çekirdeğini de cebime koyuyorum. Bir yere dikerim diyorum. Ve o şekilde uyanıyorum. Hayır olsun inşallah. Yorumunuzu bekler, iyi günler dilerim.

Rüyada iğde ağacı görmek yorumu

Fatih selam, görmüş olduğun bu rüya tüm unsurları ile hayırlara işaret eden ve içindeki unsurlar birbiri ile uyumlu olan, bu nedenle güçlü bir mesaj veren çok güzel bir rüyadır. Rüyada düzgün ve doğru bir yolda yürümek rüya sahibi için başarıya ve hayatındaki tüm olumsuzlukların bitmesine delalet etmektedir. Rüyada iğde ağacı görmek bol kazanç sembolüdür, kişinin işinde yükselmesine, ticaretinin artmasına, ürününün bereketine ve evinde rızkının çoğalmasına vesile olacak güzel gelişmeler meydana geleceğine işaret eder. Rüyada iğde görmek iyiye yorumlanır ve güzel haber almaya alamettir. İğde toplamak kişinin yeni kazanç elde edip ailesinin geçimini kolaylaştırmak, hayatlarını daha da güzelleştirmek için çaba sarf ettiğine ve bunun sonunda bol helal kazanca kavuşacağına işaret eder. İğde yemek şifaya kavuşmak sembolü olup hastalıktan kurtulmaya, sağlıklı bir ömre işaret eder.

Ancak rüyanın devamında iğde diye yediğin meyvenin aslında hurma olduğunu görüyorsun ki bu dahada hayırlıdır ve bu durum senin gerçek hayatta bir hedefe ilerlerken beklediğinden de daha büyük, daha iyi şeylere kavuşacağına işarettir bakınız rüyada hurma görmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar bu bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşunca bunun değerini bileceğini ve elindekileri iyi muhafaza edeceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir