Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İğrenç Teklif Görmek

Rüyada iğrenç teklif neye işaret eder?

Merhaba, ben şöyle bir rüya gördüm, çok araştırdım ama bulamadım. Rüyamda iş yerindeyiz ve karanlık, patron diyor ki “kim en iğrenç şeyi yaparsa maaşını alır” herkes farklı farklı iğrenç şeyler yapıyor, işin ilginç yanı iş yerinde bir kaç kişi daha aynı rüyayı görmüş, anlamı nedir bilen varsa yazabilir mi ? 01 Haziran 2012, 14:01

Rüyada iğrenç teklif görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya işiniz, iş yeriniz ve patronunuz hakkında kimi sorunlar olduğunu, işinizle ilgili kafanızın çok karışık olduğunu simgelemektedir. Aynı rüyayı iş arkadaşlarınızın da görmesi, sorunun genel ve önemli olduğunu işaret etmektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada patronunu görmek genel olarak çalışma hayatında bazı sorunlara işaret eder ve kişinin çalışma yaşamı hakkında bazı kaygıları veya bir takım iş sorunları olduğuna işaret eder. Rüyada teklif görmek kişinin yaşamında bazı yeni gelişmeler olacağını işaret eder.

“Rüyada İğrenç Teklif Görmek” için 2 yanıt

Bu sabah rüyamda iğrenç şeyler gördüm, babamla çok kötü şeyler oluyordu. Rüyam çok karışıktı sanki bana öğretir gibiydi. Yaptığımız şeyleri yanlış olduğunu da biliyorduk. Rüyanın sonunda lavaboya iğrenip tükürüyorum ve ağzımdan bir sürü kan geliyordu, diş etlerim kanamıştı. Sonra sıçrayıp uyandım ve uyandığımda tükürerek uyandım, ağzımda çok kötü bir kan tadı vardı. lütfen yardım edin neye işaret eder. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hakkınızda hiç bir bilgi vermemişsiniz.
Rüyada yaşadıklarınız içinizdeki eril ve dişil yönler arasında çatışma sembolüdür. Hayatınızın çocukluk ve ergenlik çağlarında bu rüyayı görmek arzularınızı gösterirken, yetişkin yaşlarda görülen böyle rüyalar daha çok şeytanın sizi en zayıf, en sıkıntılı, en yorgun anınızda yakalayıp, benliğinizi etkilemesi olarak ele alınır ve yorumlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir