Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İğrenmek

Rüyada iğrenme neye işaret eder?

Merhaba rüyamda bilmediğim bir evdeyim. Buzdolabını açıyorum, buzdolabının içinde 3 tane kocaman böcek var. Bir yemek bozulmuş sanırım, iğreniyorum. Ben böceklerin büyüklüğünden dolayı korkmuş bir halde dolaba bakarken böceklerden bir tanesi uçarak dolaptan çıkıyor. Korkarak rüyadan uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. 19, bekar, öğrenci.

Rüyada bir şeyden iğrenmek nasıl yorumlanır?

Aleyna selam. Rüyada bilmediği bir evde olduğunu görmek ahirete dikkat çeker ve kişinin dünya yaşamının akışına kapılıp öteki dünyayı ihmal etmemesi gerektiğine rivayet edilir, bakınız rüyada ev görmek tabiri.

Rüyada buzdolabı kapağını açtığını görmek rüyayı gören insanın gerçek yaşamında kişiliğinin soğuk yönlerini ya da soğuk duygularını açmak, ısınmak ve ısıtmak arzuları taşıdığını gösterir, bu konuda rüyada buzdolabı görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Dolapta gördüğün böcekler aslında senin gerçek hayatında basit meseleleri, önemsiz sorunları büyütme huyundan vazgeçmen gerektiğini, bu yüzden 3 kez boşu boşuna sorun yaşadığını anlatmaktadır. Rüyada iğrenmek ya da bir şeyden iğrendiğini görmek rüya sahibinin bir kendi yönünün kabul etmediğini ancak buna karşılık o yönünü kendisinin de onaylanmadığını gösterir. Bu yorumun daha açık anlatımı kişinin yaptığı şeyin hatalı olmasına karşılık onu yapmaya devam etmesi gibi bir durumu işaret eder. Birinin bir şeyden iğrendiğini görmek çatışma, korku, savunma eksikliği veya kendini korumak konusunda bir çaresizliği işaret eder.

“Rüyada İğrenmek” için bir yanıt

Rüyada bir şeyden iğrenmek ya da rüyasında iğrendiğini görmek konularında lütfen deneyimlerinizi paylaşın, bu bilgiler bir araya geldiğinde dev bir bilgi hazinesine dönüşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir