Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İhanet Görmek

Rüyada ihanet görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda bir kaç arkadaşım ve babamla teröristlerden kaçtığımı gördüm, bir ormanda idik hızlıca kaçıyorduk ama nereye gitsek teröristler izimizi bulup bize doğru geliyorlardı.

Buna anlam veremiyorduk, en sonunda anladım ki babam cep telefonundan onlara yerimizi söylüyordu ve bize ihanet ettiğini anladık ve ormanda bir evin içerisine girip babamı bir odaya kilitleyip kaçmaya devam ettik, sizce bunun anlamı nedir? ruh halim karamsar. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ihanet görmek tabiri

Değerli arkadaşım, rüyanın ana unsuru çok güvendiğinin birinin ihanetine uğramaktır. Rüyada ihanet görmek aşk acısı veya iş yerinde sıkıntı demektir. Rüyada ihanete uğramak belirli bir kişi, ilişki ya da durum hakkında şüpheleri temsil eder. Rüyada ihanete uğradığını görmek genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür.

Bu bilgilerden anlaşılacağı gibi rüyanız tamamen sizin iç dünyanızdaki durumu yansıtmaktadır. Burada babanız sadece bir simgedir. Bu durumda yapılması gereken kendini güvensizlik durumuna sokan nedenleri tespit edip onu çözmeye çalışmaktadır. Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada terörist görmek sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder. Rüyada teröristlerden kaçtığını görmek aslında geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Rüyada orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır.

İhanet hakkında diğer yorumlar

Rüyada birinin başkasına ihanet ettiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında insanlara karşı güveninin sarsılmasına neden olan bazı şeyler yaşadığını yada bu yönde bazı şeyler duyduğunu belirtir. Rüyada vatana ihanet etmek rüyayı gören kişinin yaşadığı ülke şartlarını sorguladığını ve kabul etmediği ya da edemediği bazı konular olduğunu işaret eder. Rüyada vatana ihanet birini görmek rüyayı gören kişinin etrafında yaşadığı vatan ile sorunları olan birileri olduğunu ifade eder, onlara karşı dikkatli olası gereken bir durum olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir