Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İhbar Görmek

Rüyada ihbar almak ne demek?

Rüyada ihbar görmekBen yeni evliyim, evleneli daha 10 gün oldu, dün gece rüyamda bir özel tim görevlisiydim ve 3 kişi bir görevdeydik, bir ihbar aldık. Görevin amacı azılı bir kadın teröristi yakalamaktı, aldığımız bir ihbara göre pusuya yatmış beklemekdeydik, 1 kişi aşağıda pusuda beklerken biz 2 kişi biraz yüksek bir yerde pusudaydık, yanımdaki kişi keskin nişancıydı ve ben teröristi gördüm ve işaret ettim, yanımdaki keskin nişancı bir türlü vuramıyordu çünkü tetik tutukluk yapmıştı, sonra bizi fark eden zanlı kaçmaya başladı ve bizde kovalamaya başladık ve yanımda keskin nişancı tüfeğini bıraktı, beylik silahını çıkarttı ve ateş etti.

Kurşun zanlının sırt çantasına geldi ve bende tam o sırada zanlının kolundan tuttum ve yakaladım, kendime doğru çevirince azılı kadın teröristin eşim olduğunu gördüm ve aniden rüyadan uyandım, bu rüyayı bir türlü yorumlayamadım ve sizlerden yorumlamanızı bekliyorum.

Rüyada ihbar görmek tabiri

Rüyanızın temel mesajı aslında eşinizle olan birbirini tanıma döneminde derin endişeler taşıdığınızı ifade etmektedir.

Rüyada ihbar görmek temel olarak endişe simgesidir ve ihbar etmek veya edilmeye göre farklı yorumlanır. Rüyada birini ihbar ettiğini görmek çevrenizdeki insanlarla hayatınızı nasıl sürdürmeye devam edeceğiniz konusunda kimi soru işaretleri taşıdığınızı, kim olduğunuz ve kendinizle ilgili temel inançlarınız konusunda endişeleriniz olduğunu ifade eder.

Rüyada birinin sizi ihbar ettiğini, ihbar edildiğini görmek yaşamınızdaki özgürlük alanınız konusunda korkular yaşadığınızı, kısıtlanmak istendiğinizi düşündüğünüzü ifade eder. Gerçekte olmayan bu kuruntulardan bir an önce kurtulmalısınız. Rüyada açığa çıkarma, açıklama, bildirim, bildirme, duyuru, ele verme, fitleme, fitneleme, gammazlama, gizlice bildirme, haber verme, ifşa etme, ihtar etme, jurnal, müzevirlik etme terimleri de benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir