Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İhram Görmek

Rüyada ihram görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda bir vesileyle hacca gitmişiz, ben eşim kızım ve oğlum. Binanın içinde dolaşıyor dışarısı sıcak binanın içi serin elimizde röntgen filmi gibi bir şey var, oradaki yetkililere verecekmişiz, fotoğraf çekiyorum onunla, kızım, eşim ve oğlumun üzerinde ihram var.

Önceki gün giymiş ben foto cekiyorum onların. Sonra korkuyor utanıyorum, cenabetmişiz eşime diyorum ki burada böyle duramam, dışarı çıkıyorum, bende öyleyim diyor ben çıkıyorum. Allahım affet yarabbim. Affet diyorum ufak bir bahçe kapısı gibi kapıyı açıp dışarıda bekliyorum bunun tabiri nedir lütfen cevap bekliyorum teşekkür ederim.

Rüyada ihram görmek yorumu

Rüyada ihrama girmek, ihrama girdiğini görmek Çok hayırlı bir rüyadır. Yaşamınızda yenilenme ve netlik sürecini temsil eder. Hayatınızda manevi yönden yenileneceği, huzura ereceği, çevrenizde gelişen olayları net olarak göreceğiniz çok güzel evreye girdiğinizi ifade eder. Bu dönemde aslında şimdiye kadar yapmanız gereken ancak yapmadığınız kimi hayırlı işleri yapacağınızı, hayatınızla ilgili kimi önemler kararlar alıp, uygulamaya geçeceğinizi ifade eder.

İhram nedir?

İhram, ihrama girmek nedir Hacca gitmeye veya umre yapmaya niyetlenen kişini, diğer zamanlarda yapması serbest olan kimi eylem ve davranışları terk etmesi, bir süre onları kendine haram kılması, yasaklaması işlemine ihrama girme denir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir