Kategoriler
İsimler

Rüyada İhsan İsmi

Rüyada İhsan görmek neye delalet eder?

Sınıf gibi bir ortamda arkadaşlarım ile oturuyordum. Yıllardır görmediğim ilk okul arkadaşımın biri hasta yatıyordu konuşamıyordu, ben ona “İhsan” diye sesleniyordum ama sanki “benim adım İhsan değil” der gibi bakıyordu. Serum filan bağlıydı, derken sınıf kalabalıklaştı,üniversite hocalarım, arkadaşlarım, tanıdık tanımadığım bir sürü insan doluştu. İçlerinde bir bayanın yanında bir kız çocuk vardı. 2 3 yaşlarında, altın sarısı güzel saçları vardı. Ayşegül diyerek bana koşmaya başladı onu kucağıma aldım.

Boynuma sıkı sıkı sarılıyordu. Onu alıp sınıftan çıktım. Dışarı çıkmak için gidiyorduk fakat kapının orada iki tane is arkadaşım duruyordu. Kapının dışında da bir köpek vardı. Onu üzerime getirir gibi yapıyorlardı, kucağımdaki kızla oraya buraya kaçıyordum. Ama onu düşürmemek için sıkı sıkı sarılıyordum. Köpeği salanlara “yapmayın ne olur” diye yalvarıyordum ve sonra uyandım rüyadan ama o küçük kızın adımı söyleyip boynuma sarılışını hala hissediyor gibiyim.

Kimden:Ayşegül
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: bebek , köpek , ilkokul arkadaşı, is yerinden arkadaş
Şu anki ruh haliniz: hüzünlü. ne yapacagini bilmeyen bi ruh hali

Rüyada İhsan görmek yorumu

Arkadaşını hasta görmek bol kazanca işaret eder.  İhsan isminin anlamı iyilik, bağış, bağışlama demektir. Rüyada İhsan ismi sizin kendi içinizde veya çevrenizde affedemediğiniz bir durumu işaret eder. İhsan olarak çagrıldığını görmek çevreniz tarafından sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu huzurlu, mutlu ve düzenli bir yaşama yorumlanır.

“Rüyada İhsan İsmi” için bir yanıt

Rüyada günlük hayattayken eski yapili bir eve girdim, kapıda babam ıçerde annem ve halam vardı, biriyle evlilik görüşmesi için gitmişim, oda şark köşesi şeklinde, adam sandalyede oturuyor kız kardeşi de vardı, adam önceden yürüyemez konuşamazmış, şimdi düzelmis. Durum böyle olunca anneme yüz işaretiyle olmaz diyecekken adam “kararınız neyse söyleyin” diyor, o sırada aynada yuzumu güler halde görüyorum, ayrıca orada tanımadığım kadınlarda var, önüme tabaklarla yemek ve meyve geliyor, yesinler diye bende uzatiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir