Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İhtilaf görmek

Rüyada ihtilaf görmek neye çıkar?

Rüyamda bir anda bir kavga çıkıyor ve bana birisi “çık önümden” deyip beni bıçaklıyor, sokak sokak dolaşıyorum ve iki arkadaşımın yanına gidiyorum, bana gülüyorlar, karnımdaki yarayı gösteriyorum, kan yok ama farklı bir sıvı akıyor, beni harabe bir hastaneye götürüyorlar, gözlerim kararıyor ve başka bir arkadaşımı görüyorum, kendime gelmişim yaram geçmiş, selamlaşıp gülüşüyoruz anlamı nedir?

Rüyada ihtilaf görmek tabiri

Fırat selam, rüyada ihtilaf görmek veya ihtilaf yaşamak gerçek yaşamınızda bazı iç çatışmalar ya da huzursuzluk yaşadığınızı gösterirken aynı zamanda bu sorunu çözmek için çaba sarf ettiğinizi gösterir. Rüyada basit bir konu üzerinde ihtilaf yaşanıyorsa bu birine haksızlık ettiğinizi gösterir. İhtilaf terimi burada anlaşmazlık manasındadır.

Rüyada kavga görmek, kavga etmek veya kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınıza delalettir. Burada kavgayı kimin çıkardığı bu çatışmaların sebebi konusunda ipucu vermekte ve bir başkasından kaynaklandığını temsil etmektedir.

Rüyada bıçaklanmak uyanık hayatınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu tür rüyalar insanın kendine güveni azaldığı zamanlarda sık görülmektedir. Bu konuda geniş bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını inceleyin. Hastaneye gitmek iyileşme işaretidir ancak hastanenin harabe olması bu iyileşmenin, bu sıkıntı ve dertlerin bitmesinin biraz zaman alacağını anlatmaktadır.

Ancak rüyanın sonunda yaranın geçmesi, iyileşmenin mutlaka gerçekleşeceğini, huzuru bulacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir