Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İhtilal Görmek

Rüyada ihtilal olduğunu görmek ne demektir?

Ben rüyamda askerdim, ülkede ihtilal olmuş, ben çatışmaya giriyordum ve bir çok insanla çatıştım ama hiç kan görmedim, bir kadın rehin aldım ve onu bir kurulun önüne çıkarttım, rütbeli askerlerin önüne daha sonra rütbeli askerlerden bir tanesi elime 2 tane iğne vurdu, bir tanesi orta parmağıma diğeri baş parmağıma ve sonra uyandım, aynı gün arkadaşım da gece rüyasında beni askere uğurlanırken görmüş, rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Rüyada ihtilal görmek yorumu

Asker olduğunu görmek hakkında bilgiyi rüyada asker olmak sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada ihtilal olduğunu görmek psikolojik destek almak gerektirecek kadar derin bir duygusal travma yaşadığınızı işaret eder. Bu konuda rüyada askeri darbe görmek sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen ziyaret edin.

Rüyada çatışma görmek huzursuzluk, dedikodu, iftira, çekişme anlamını taşır. Rüyada çatışmaya girmek, çatışmaya girdiğini görmek iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgeler.

“Rüyada İhtilal Görmek” için bir yanıt

rüyamda savaş çıktı savaşı kazandık ve TBMM yeniden kuruldu rüyamdan çok etkilendim ama tam anlamıyla bir yorum bulamadım cevaplarsanız çok mutlu olurum.Teşekkür ederim şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir