Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyada ihtiyar görmek neye işaret eder?

Ben bir akrabamın rüyasını çok merak ediyorum. Kuzenim 1 hafta önce köye gitti. Abimin kabristanı köyde bana göstermek için resmini çekmiş ve o akşam rüyasında *köyde geziyorlarmış, ihtiyar biri yanlarına gitmiş ve abime avucunu açmış, para istemiş, abim elini cebine atmış, “param yokmuş” demiş.

Erdem abimden istemiş fakat Erdem abimde de yokmuş, sonra abim Erdem abime “Erdem abi bu yaşlıyı bir daha görürsen para ver” demiş. Rüya tabirini çok merak ediyorum, lütfen ne anlama geldiğini yorumlar mısınız? teşekkürler.

Rüyada ihtiyar birini görmek tabiri?

Rüyada ihtiyar birini görmek, ihtiyar adam, ihtiyar kadın, ihtiyarlamış birini görmek uyanık hayatınızda üzerinizdeki yüklerin sizi yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamamak korkusu taşıdığınızı simgeler. Rüyada ihtiyarladığını görmek, ihtiyarlık, ihtiyarlamak, ihtiyarlamış olduğunu görmek gerçek yaşamınızda olgunluk ya da ruhsal aydınlanma alanlarında yeni bir yaşam evresine girdiğinizi, yeni bir düzeye ulaştığınızı gösterir.

Rüyada ihtiyarlamak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz, sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

“Rüyada İhtiyar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sivri kulaklı, bir gözü gri, burnunda ve kulağında halkalar olan ve halkaların ucunda altın olan çirkin, yaşlı bir kadın gördüm. Sadece kulakları ve yüzü gözüküyordu, kafasını sarmıştı, çok ürperdim. 16, Erkek, bekar, öğrenci.

Emre merhaba, gördüğün çok derin anlamlar taşıyan ağır bir rüyadır ve iç dünyanla ilgili haberler vermekte, yaşamında bir şeyi reddetme durumu ile karşı karşıya olduğunu ve bu durumun hayatını alt üst ettiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir