Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İkamet Görmek

Rüyada ikamet neye delalet eder?

Selamlar, rüyamda başka bir yerde ikamet ettiğimi görüyorum ama neresi olduğunu hatırlamıyorum, hayvanın birinden korkup kaçıyoruz ama hayvanın ne olduğunu hatırlamıyorum, kaçarken merdivenlerden çıkıyoruz 3 tane fare var merdivenin sonunda 2 si ölü 1 tanesi yaşıyor, tekrar kaçmaya başlıyoruz bu sefer sanırım eşim kediyi yakalayıp farenin olduğu yere doğru göndermeye çalışırken uyanıyorum. Rüyada hayvandan kaçmanın izahı nedir?

Rüyada ikamet görmek yorumu

Özlem selam, gördüğünüz rüya geçmişten gelen (büyük ihtimalle çocukluk döneminden kalan) korkularınızın, kendine güven sorunuyla bir araya gelerek sizde ciddi bir sıkıntılı duruma yol açtığını ve bir önce yaşamakta olduğunuz vicdan muhasebesini halledip, normal hayata dönmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada ikamet güven sembolüdür ve ikametgah, yerleşmek, bir yerde ikamet etmek, ikamet ettiğini görmek rüya sahibinin artık kendine inanmaya, güvenmeye başladığını ya da iman gücünüze yeniden kavuştuğunu ifade eder. Gerçekte olduğundan farklı yeni bir yerde ikamet etmek, ikamet etmeye başlamak hayatınızda önemli bir geçiş anlamını taşıyabilir. Rüyada nerede ikamet ettiğini bilememek talihsizlik ve kayıp ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir