Rüyada İki Başlı Yılan Görmek

Rüyada iki başlı yılan görmek ne demektir?

Rüyada iki başlı yılan görmekRüyamda vefat eden annemın evındeyız esımle cansız minyatur mısalı hayvanların tuylerınden falan örgü yapıyormuşum kafalarını kesıp örgu yapıyormuşum. bırden elımın altına canlı iki baslı koyu sarı renkte bir yılan geliyor. insan kafası gibi agzıda oyle insan dili. cok korkuyorum esıme ben onun kafasını kesemem bu benı sokar derken eşim ben onu diğer odaya göturur oyalarım sen işine bak diyor kuyrugunu kes oradan basla dıyor bende yılanlar kuyruk acısını unutmaz ıntıkam alır dıyorum gulerek yılanı yanına cagırıyor ve diğer odaya gidiyor esım. sankı onun sahıbıymış gıbı yılan esımın kucagında boynunda gerı geliyorlar o sana da bir şey yapamaz kes kafasını gıtsın dıyor cok korkuyoruk o evın ıçınde rahat rahat dolasırken. bırden uyandım zaten 5 vakıt namazımı her gün kılan ınsanım uyandıgımda sabah ezanı kılınıyordu kalkıp kıldım hayır duası yaptım sizden ricam yılan dusman mıdır dost mudur çok yorumlar oluyor ınanmakta zorluk cekıyorum şimdiden tesekkurler. 17. 02. 2010 / 00:21 tarihinde gönderilmiş

Rüyada iki başlı yılan görmek neye yorumlanır?

Tüm canlılar Yüce Allah’ın yarattığı varlıklardır ve hepsinin bir yaradılış sebebi vardır. Onları güzel, çirkin – faydalı, zararlı – dost, düşman olarak niteleyen biz insanlarız ve evrende en zararlı varlık ise biz insanlarız.

Rüyada iki başlı yılan görmek uyanık yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir ikilemi işaret etmektedir. Bunlar iyi kötü, güzel çirkin, yararlı zararlı, ucuz pahalı benzeri bir durumdur. Rüyadaki diğer objelerle birlikte değerlendirilir. Bu objeler hatırlanmazsa rüyada iki kafalı yılan görmek genel olarak sağlık konusunda bir ikilemi, iki durum arasında karar vermekte güçlük çektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir