Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada İki Cenaze Görmek

Rüyada iki cenaze görmek neye işaret eder?

Rüyamda iki cenaze gördüm biri amcamın cenazesi diğerini tanımıyorum. Cenazeler omuzlarda en önde gidiyor. Arkasında dört şeritli düzgün sıra halinde bir kalabalık var. Herkes sessizce ağlıyor. Amcamı vurmuşlar. Bende cenazenin başından tersine doğru ortasından yürüyor, herkese sinirli bakıyorum ve katili arıyorum cenaze alayında. Sonra arka sokakta az görüştüğüm bir arkadaşımı yakalıyorum. Amcamı onun babası öldürmüş. Ama babası yok ortalıkta. Çocuğu bağlıyorum. Öldürmeyi düşünüyorum. Ama kaderine razı olmuş hiç kıpırdamıyor da seslenmiyor da.

O sırada çocuğun abileri geliyor. 4 kişi oluyorlar. Hiç biri karışmıyor. Hepside ağlamaya başlıyor, bende ağlıyorum hıçkıra hıçkıra. Sonra uyanıyorum gerçekte de hala ağlıyordum. Anlamı ne sizce? Gönderen Kadir.

Rüyada iki cenaze görmek neye yorulur?

Kadir Merhaba, gönderdiğin bu anlamlı rüya için teşekkür ederim.

Gördüğün rüya gerçek hayatında bir değişim, dönüşüm, gelişim dönemi içinde olduğunu, hayatta kimi konularda düşünce tarzını değiştirmen, olaylara farklı açılardan bakmaya başlaman gerektiğini simgelerken, içinde bulunduğun kimi gizli korkuların yaşamını etkilemesine izin vermemen gerektiğini simgelemektedir. Rüyanın unsurlar: cenaze, kalabalık, cenaze alayı, katil. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İki Cenaze Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kendi cenazesini görmek
Rüyamda evdeyim ve evde iki tane cenaze görüyorum. Eşimin ve benim cenazem, evde insanlarda var. O şekilde rüyam bitiyor.
Bu ve diğer gönderdiğim 3 rüyayı aynı gecede gördüm. Rüya yorumlarınızı ivedilikle bekliyorum. Saygılarımla.
Ftcepni, 34, Kadın, Evli, Ev hanımı, Mutsuz endişeli korkulu

Rüyada kendi cenazesini görmek, ölüm korkusu, ölümünü yaklaştığı hissi taşıdığınızı ifade eder.
Rüyada eşinin cenazesini görmek, ölüm korkusu çektiğinize veya yalnız kalma duygusu yaşadığınıza işaret eder. Bu rüya genellikle depresyon yaşadığınız dönemlerde sık görülür ve böyle rüya gördüğünüzde korkularınızı sevdiklerinizle paylaşmanızda yarar vardır.
Sonuç olarak gördüğünüz rüyanın ana mesajı ölüm korkusu çekmeniz olup, sizi bu duyguya iten sebebi bulup, çözmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyamda iki tane cenaze görüyorum bunları defin ettikten sonra birden topraktan su çıkıyor ve birden her yer kırmızıya dönüşüyor, buna bir anlam veremedim, cevabınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir