Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada İki Ceset Görmek

Rüyada iki ceset görmek neye işaret eder?

Rüyamda toprak bir yere, yan yana kazılmış iki tane boş mezar var. Soldaki mezarın yanında yüzükoyun bir erkek cesedi yatıyor. Sağdaki mezarın yanında ise sırtüstü genç bir kadın yatıyor. İkisinin ayak ve el bileklerinde bağlı ipler var ve birileri bu iki cesedi bu çukurlara doğru çekmeye çalışıyor ama ben yüksekte bir yerde, sanki bir apartmanın ikinci katından seyrettiğim halde o ipleri çekenleri görmüyorum. Bu arada kadının gözleri ve ağzı hareket etmeye başlıyor. Hepsi bu.

Rüyamın açıklaması nedir? Mustafa’nın rüyası. 01 Eylül 2012 14:12. Rüyanın ana unsurları: iki mezar, boş mezarlar, yan yana mezar, erkek cesedi, kadın cesedi, genç bir kadın, ayakları bağlı ceset, elleri bağlı ceset

Rüyada iki ceset görmek neye yorulur?

Mustafa merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda iç dünyanız, manevi hayatınızda kimi huzursuzluklar yaşamakta olduğunuzu, belkide işlediğiniz bir günahtan dolayı vicdan azabı çektiğinizi ya da çekeceğinizi ifade ederken aynı zamanda bu durum yüzünden odaklanma sorunu yaşadığınızı, sahip olduğunuz yetenek veya gücünüzü tam olarak kullanamadığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ceset görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İki Ceset Görmek” için 2 yanıt

Yatağın altında cesetler görmek
18 yasindayim, bekarim ve bir pastanede staj goruyorum. Son zamanlarda 15-16 gundur surekli ayni iki ruyayi goruyorum. Ya yatagimin altinda surekli cesetler cikiyor ya da ruyamda kucuk bir cocugun sesinden rahatsiz olup kafasini kamyonun kasasina vurarak olduruyorum onu. Çok asiri derecede moralman coktum.

Ismim meral 16 yasindayim lise ogrencjsjyim ve ailemde bi tur sorunlar var dun grce gordum bu ruyayi vr sabah ezanjna dohru uyandim ruyada ablamlarin evindeyim ve ablam yeni tasinan komsularimisin evine bakmaya yolluyor beni 3uncu kata biz ise 1.ci kattayiz bi adamla gidiyorum eve kapi acik evde. Cok az esya var ve sadece bir kuran var oda hic ozen gosterilmemis bir sekilde duvarda asiyordu ondan sonra ev toprak icindeydi pis ve les kokuyordu bir battaniye vardi sis oldugunu anladim ve battaniyryi actigimda curumus kadin cesedi gôrdym ve korktum yanimdaki adam cinler yapmis olabilir dedi bende onay verdim ablama gostermek icin fotografini cektim ve ablama gosterdim o andada ruyadan uyamdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir