Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada İki Duvar Arasından Su Akması

Rüyada İki Duvar Arasından Su Akması Nasıl Yorumlanır?

Merhaba, Adım Aleyna 18 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum ve bu hafta sonu sınavım var. Sevgilim yok. Bu gece sabaha doğru bir rüya gördüm onu anlatmak istiyorum yorumlarsanız çok teşekkür ederim.

Rüyamda kumsal gibi bir yerdeydik, ilk elimde bir bebekle yüzüyorduk, sonra sudan çıktık ama etrafında ailem de vardı ve bebek de tanıdık birinin bebeğiydi. Sonra birden dalgalar büyümeye başladı, biz koşmaya başladık hala bebek bendeydi.

İki duvar vardı, aradan sular akıyordu, tırmandık ama duvar buyuk basamaklar halindeydi ve ortada dev dalgalar oluşuyordu, bize çarpıp gidiyordu, elimle toprağı sıkıca tutuyordum bir şey olmuyordu. Sonra ne oldu bilmiyorum ama her şey bitmişti, bebek yoktu ama ölmediğini hissediyordum. İnsanlar değil köpekler yerde ölü yatıyordu. Bazıları köpekleri topluyorlardı. Bir de bir anda annem birinin ölü haberini verdi bana bizde şaşırdık.

Rüyada İki Duvar Arasından Su Akması Tabiri

Aleyna merhaba, görmüş olduğun rüya bana göre rüya tabirlerinin bilimsel tanımına uygun olarak içinde olduğun ruh halini yansıtmakta ve hayatında şu anda yeni başlangıçların arefesinde olmanın heyecanı veya gerginliği içinde olduğunu anlatmakta, karşına çıkacak büyük bir fırsatı değerlendirmek hakkında hazırlıklı olmak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyanın can alıcı noktası iki duvar arasından su akmasıdır. Bilindiği üzere su hayat demektir ve hayallerine gide yoldaki iki büyük engeli aştığında büyük bir mutluluk yaşayacağını, başarı ve refahın seni beklediğini belirtmektedir.

Rüyanın bir başka mesajı ise gerçek hayatında eğer varsa yaşadığın bir ihanet durumu ya da korkusunu kafandan atman gerektiğini, böylece daha huzurlu olacağını simgelemektedir.

“Rüyada İki Duvar Arasından Su Akması” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir