Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İki Güzel At Görmek

Rüyada iki güzel at ne demektir?

Rüyamda bir yabancı ülke denizin ortasina insa edilmis bir yapida yürüyordum. Karsimda berrak bir deniz vardı manzara cok guzeldi. yolun sonunda iki güzel at gördüm biri kahverengi biri beyaz.

Sevmek için yanlarina yaklastigimda urktuler. Bir geri adimla ikisi de suya girdi. Sonra ben yavas yavas geri cekilince sudan ciktilar. Onde kahverengi olan olmak izere bana yaklastilar. Sevmek için elimi uzattigimda kahverengi olan elimi ısırdı. Birisi yardimima kostu acıyor mu diye sordu. Elimi hissetmedigimi söyledim zehrini salmis dedi. Sonra buyuk bir kalabalık (belki 1000 kisi) yardimima koştu ve beni apar topar goturduler. Gotururlerken kaniyor diye bagiranlar oldu elime baktigimda kanamadigini gördüm. Sonra bana cozum bulamadiklarini ve ulkeme geri gondereceklerini söylediler. marla tarafından 01.06.2013 / 09:55 tarihinde gönderilmiş

Rüyada iki güzel at görmek tabiri

Marla merhaba, rüyadaki tüm unsurlar güzel şeyleri işaret etmektedir: deniz, güzel manzara, 2 adet at.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Rüyada güzel manzara, doğa manzarası görmek başarılı ve saygı duyulan bir insan olduğunuzu gösterir. Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Atın sizi ısırması ise sahip olduğunuz güç, kuvvet ve enerjinizi yararlı işlerde kullanmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir