Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İki Kadın Görmek

Rüyada iki kadın görmek neye işarettir?

Rüyamda biri zenci, iki kadın gördüm. İki kadın görüyorum. Konuşuyorlar, neden bahsettiklerini bilmiyorum. Bir tanesi orta yaşlı, gerçi belki gençtir, ama şişman ve zenci ya da esmer. Diğeriyse daha zayıf, sanırım daha beyaz ama net görünmüyor.

Zenci olan kadın çıplak, göğüsleri çok iri, göğüs uçları koyu renk, düze yakın ve geniş, neredeyse göğsünün tüm önünü kaplıyor. Şaşkınlıkla bakıyorum. Birçok hatırlamadığım kısa rüya parçalarının arasında, sanıyorum diğerleriyle alakasız olarak gördüğüm daha net bir rüyaydı. Anlamı var mı, emeğiniz ve zamanınız için teşekkür ederim. İpuçları beyaz kadın, çıplak kadın, çıplak zenci, esmer kadın.

Rüyada iki kadın görmek tabiri

Rüyanız ağır anlamları olan bir rüyadır ve elimizdeki bilgilerle bunu yorumlamamız hatalı olur. Lütfen rüyada kadın görmek sayfasını dikkatle inceleyerek rüyanızın mesajını bulunuz. Rüyada zenci kadın görmek uyanık yaşamınızda sıkıntıdan kurtulmak, rahata erişmek için daha çok çalışmak, daha fazla çaba göstermek gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada göğüs görmek, kendi göğsünüz, başkasının göğsü olmasına göre anlam kazanır, farklı şekillerde tabir edilir. Genel olarak güzel göğüsler şans ve iyi şeyleri işaret ederken çirkin göğüsler şansızlık ve işlerin yolunda gitmemesine yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir