Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İki Kanatlı Uçak Görmek

Rüyada iki kanatlı uçak görmek ne demektir?

Rüyamda iki kanatlı uçaklar olur ya küçükleri, 2 kızımla (7 ve 8 yaşlarında) birlikte ona binip, arkadaşımın yazlığına, göya tekirdağa giderken birden uçak suya çakılıyor, parçalara ayrılıyor, tam kendimi kurtarayım derken uçaktan birden uçakta kızlarımın olduğu aklıma gelip geri dönüyorum.

Tabi uçak suyun içinde geri döndüğümde kızlarım “anne biz buradayız korkma” dediler, kanatların üstüne çıkmışlar beni bekliyorlar, “çok şükür” diyorum, “siz oradan kıpırdamayın” diyorum “babanızı aracağıyım” deyip suya düşen cep telefonundan babamızı arıyoruz. “Bekleyin gelip sizi kurtarıcam” diyorum, kızlarımı yanıma alıyorum, “aman diyor, yangın çıkarsa uçakta suyun içindeyiz” alıyorum kızları kenara çekiliyorum.

O sırada kızlara “kızlar biliyor musunuz, valiz ucakta kaldı, esyalarımız, babanın eşyaları içindeydi ama çok şükür bir seyimiz yok” diyorum sonra “aman boş ver, giden valiz olsun, eşya olsun, kurtulduk ya siz ona bakın evet anne” diyorlar, eşim çagırınca uyandım. Rüya temaları: arkadaşımın yazlığına gitmek, tekirdağa gittiğini, uçağın suya çakıldığını, suya düsen cep telefonu, uçak kullanmak, uçak düşmesi.

Rüyada iki kanatlı uçak görmek neye yorumlanır?

Rüyanız uzun süredir çok istediğiniz bir seyahate çıkamadığını işaret etmektedir. Rüyanız aynı zamanda artık bu yolculuk isteğinizden kimi nedenlerle vazgeçtiğinizi ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İki Kanatlı Uçak Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben Eda. Yasim 12, Orta okulda okuyorum. Ben Rüyamda hava alanına yakın bir yerdeydim ve inen uçakları görebiliyordum. Bir baktığımda kalkan bir uçak gördüm, hafif kalktı, kendi kendine döndü ve yere düştü. Merak ettim birisi öldü mü ölmedi mi diye ama bakamadım. Rüyada annem abim de vardı, anneme dedim uçağın düştüğünü ama bana inanmadı sonra kalktım. Lütfen cevap verin, çok korkuyorum bu rüyayı ikinci defa görüyorum. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku

Eda selam, öncelikle korkacak bir şey olmadığını söylemek istiyorum. Gördüğün rüyalar reel hayatında hedeflerini tespit ederken mantıklı davranmak gerektiğini, gerçekleşmesi zor veya hemen hemen imkansız hayaller kurup, boşu boşuna zaman kaybı veya hayal kırıklığı yaşamamak gerektiğini anlatmaktadır. Aynı rüyayı iki kez görmüş olman sanki böyle bir durum içinde olduğunu göstermektedir. Lütfen gördüğün rüyaları ve bu yorumu ailene anlat, haberleri olsun ve aranızda konuşun. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir