Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İki Kaplan İle Karşılaştığını Görmek

Rüyada iki kaplan ile karşılaşmak nedir?

Merhabalar, umarım rüyamı yorumlarsınız, şimdiden canı gönülden teşekkür ederim. Karanlıktı, nerede olduğumu bilmiyorum. Olduğum yerde eski harabe evler vardı, liman gibi bir yere gittim ama liman değildi, ben buraya daha öncede gitmiştim ama rüyamda. Denize bakıyorum, ay parlıyor, deniz durgun, camdan yapılmış yola benziyor adeta. Ayakta denizi izliyorum, bir kaç kişi daha geliyor. Yaşlı adam siyah giyinmiş, beyaz sakallarını görüyorum sadece ve diyor ki “Başımıza ne geliyorsa Cuma günleri geliyor.” bunu tebessüm eder gibi söylüyor. ( Rüyayı da bugün yani Cuma günü görüyorum ) ne olduğunu anlamadan kaçmaya başlıyorum.

Labirente benzeyen bir yere vardığımda bembeyaz giyinmiş bir adam makinenin başında sadece ayakkabıları siyah, orada bir şeyle uğraşıyor. Çok tuhaf bir yer, asansör gibi, ama asansör olmayan bir şey. Ona diyorum ki “neden onu yukarı çıkardın, ben aşağıya inecektim”. Hiç yanıt vermeden aşağıya indiriyor beni, etrafını kolaçan ediyordu.

İner inmez koşmaya başladım, köşeyi döndüğümde iki büyük kaplanla karşılaştım, beyaz adam koşuyordu, peşinden koştum fakat kaplanlar tebessüm ediyordu. Beyaz adam gemi kapıları ya da mutfak kapıları gibi bir kapıdan geçti kapı kapandı, çok korkmuştum, kapının kulpu yok, yuvarlak bir delik vardı.

Parmağımı oradan soktum, var gücümle açtım, içeri girer girmez kapıyı hemen kapattım, nefes nefese kalmıştım. Kiğer kapıyıda kapatıp kendimi güvene almıştım. Yuvarlak pencereden beyaz adamın apartman girişine benzeyen bir yere girdiğini gördüm ,derin derin nefes almaya devam ediyordum. Kaplan kapının başında bekliyordu, diğer kaplan neredeydi bilmiyordum.

Beyaz adam kapıdan yaşlı dede ve yüzünü ve kendisini hiç görmediğim biri ile kapıdan çıktılar, yani 3 kişiylerdi. Konuşmaya başladılar, kaplan kuyruğunu sallayarak oyun oynuyordu, gülüyordu.. Beyaz adamsa yaşlı adama durum bildiriyordu, bense hala korkmuş nefes nefese kalmıştım. Rüyamın anlamını öğrenmek istiyorum, yardımlarınız için teşekkür ederim. Evrim

Rüyada iki kaplan ile karşılaştığını görmek yorumu

Evrim Merhaba, bu çok ilginç ve önemli rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Lütfen bir daha böyle değerli rüya yazarsanız mutlaka hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri verin; yaşınız, mesleğiniz, medeni durum, korkular, umutlar gibi.

Rüyanızın ana mesajı; geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını göstermekte olup, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmekte, aklınızı kullanarak bütün sorunların üstesinden geleceğinizi, hepsine çözüm bulacağınızı ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: harabe evler, kaplan, kaplanla karşılaşmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kaplan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İki Kaplan İle Karşılaştığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada havuzda kaplan görmek
Rüyamda annemle havuz kenarında duruyorduk. Karmaşık, tuhaf bir havuz idi, bütününü göremiyordum.
Babam havuzun içindeymiş. Havuzun başka bir bölümünde köpek balıkları varmış, görmedim ama biliyorum. Anneme “babama seslenir misin, köpek balıkları var” diyorum.
Bir anda babamı havuzun içinde kaplanların saldırısına uğrarken görüyorum. Kan gördüm mü çok iyi hatırlamıyorum ama sanki kolunu bacağını parçalamışlar gibiydi. Sonra uyandım neyse ki.
Yaşınız : 37
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : değişken.
Anahtar kelime : havuz, kaplan, havuz kenarı

Rüyada havuz görmek, genellikle bakılan, görülen havuzun niteliği ile yorumlanır.
Temiz havuz, İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza bakmak, bakan kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Bu insan eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır.
Kirli havuz, yosunlu havuz, içindeki su kirli, bulanık ve yosunlu ise geçmişte kaldığı sanılan olaylar, tatsızlıklar tekrarlanabilir.
Derin havuz görmek, aynı çocukluk günlerinizdeki gibi mutlu, yaşamdan memnuniyet duyduğunuz günlerin yakında olduğunu gösterir.
Sığ havuz görmek, Sosyal yönünüzü geliştirmek, daha fazla sosyalleşmek için kendinize yeterli zamanı ayırmadığını ve bunun sıkıntılarını çektiğinizi temsil eder.
Rüyada köpek balığı görmek, öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Siz onu görmediniz, olduğunu biliyorsunuz, bu bir tehdit algıladığınızı gösterir.
Rüyada kaplan saldırısı görmek, gerçek yaşamınızda kendinize bazı durumlarda fazla güvendiğinizi bu yüzden başınızın ağrıyabileceği bir durumla karşılaşabileceğinizi, temkinli olmanın her zaman daha iyi olduğunu simgeler. Bakınız kaplan yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir