Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İki Katlı Ev Görmek

Rüyada iki katlı ev görmek ne demek?

Merhaba, ben İstanbul’dan Mehmet. Yaş 26, mühendisim, bekarım. Rüyamda deniz kıyısında 2 katlı bir evimiz olduğunu görüyorum. Hava o gün çok kötü ve fırtınalı. İkinci kattan, mutfaktan dışarı bakıyorum, denizin yavaş yavaş kabardığını görüyorum. Annemin de yanımda olduğunu fark ediyorum.

Daha sonra birden devasa dalgalar oluşuyor ve bunlar camlara kadar ulaşmaya başlıyor. Oturma odasında görüyorum kendimi, annemi ve erkek kardeşimi. Oturma odasının denize bakan kısmı komple camdan. Dalgaların bu camı sürekli dövdüğünü görüyoruz. Korku ile aşağı inmeye çalışıyoruz ama o kat da harabeye dönmüş vaziyette, tabanında su birikintisi olduğunu görüyoruz. Alt kat eski bir bodrumu andırıyordu. Şu an aktif olarak çalışıyorum, evlilik vs bir planım yok. Yorumunuz için teşekkürler

Rüyada iki katlı ev görmek yorumu

Mehmet merhaba. Gördüğün rüya gerçek yaşamında önünde aşman gereken kimi engeller, zorluklar olduğunu simgelerken aynı zamanda bunları aşacağını, hayallerine kavuşacağını göstermekte ve önemli bir ikazda bulunmaktadır. Elde ettiğin şeyleri kaybetmemek için de önemli bir çaba sarf etmen gerekecek. Rüyanın unsurları: fırtınalı hava, deniz kabarması, dev dalgalar.

“Rüyada İki Katlı Ev Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben üç aylık evliyim, kiradayım, annemi kaybedeli 10 sene oldu, bu sabah rüyamda annemi gördüm, beni temelleri atılmış baba evime yakın bir yere götürdü, kocaman iki katlı bir ev yapılıyor, ikinci katına çıktık “bu ev sizin” dedi, bu rüya hakkında bilgilerinizi almak isterim teşekkürler. 30, Kadın, evli, sekreter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir