Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İki Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada iki kedi yavrusu ne demektir?

Rüyamda iki kedi yavrusu vardı, bu yavruların renkleri siyah beyaz, karışıktı. Neden yaptığımı bilmiyorum ama yavrunun birisini yere çarptım, karnından ikiye bölündü ve öldü, diğerinin de çenesini ayırdım, etleri göründü, sonrada onları bir çukura gömdüm.

O çukur evin eski tuvaletiyle bağlantılıymış, tuvaletten kedilerin sesi geliyordu, sonra tuvaletin deliğine toprak ve taş doldurdum, sesler hala geliyordu, sonra ben mi yaptım hatırlamıyorum tuvaletin alt tarafı yani çukurun olduğu yer yanmaya başladı, su döktüm ateşe ve söndü. Sonra kedileri gördüm oradan çıktılar, sağlamdılar.

Rüyamdan çok etkilendim, ben kedileri seven bir insanım, eşimden yeni ayrıldım, kızımda babasının yanında kısa bir süre, ama hala eşimi sevdiğim için mi böyle bir rüya gördüm bilemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. 27 yaşında boşanmış bayanım.

Rüyada iki kedi yavrusu görmek yorumu

Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları bazen hileli bir durumu da işaret edebilir.

Rüyada kedi öldürmek, kedi öldürdüğünü görmek iş veya eğitim yaşamınızda hoşlanmadığınız bir rakibinizin haberini alacaksınız demektir, bu haber önce sizde gizli bir sevinç yaratsa da daha sonra bu rakibiniz için üzüleceksiniz manası taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İki Kedi Yavrusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yavru bir kediyi birilerinden kaçırıyordum ama sonunda kedi benim oluyordu, 4 tane kedim vardı ve yanımda birileri vardı, onlara kedilerimi tanıtıyordum, hepsinin rengi farklıydı (siyah, beyaz, ala bula vs vs) dün gördüm rüyayı. Acil cevaplarsanız sevinirim.

Rüyamda bir kedi ve 2 tane yavrusunu gördüm, kedi benimle konuştu “yavrularımı alma” dedi, bende “daha iyi bir yere bırakacağım” dedim “sende yanlarında ol” dedim ve geldi, büyüdüler ama, ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir