Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada İki Kişi Öldürmek

Rüyada iki kişi öldürmek neye delalet eder?

Rüyamda karanlık kötü bir yerdeyim. Tanımadığım iki kişiyi öldürmüş ve onları gömmüştüm ama kimse bilmiyordu bende korkuyordum açığa çıkacak diye. Bu rüyayı aynı şekilde defalarca gördüm. Rüyada iki kişi öldürmek, öldürdüğünü görmek ne demektir? Şimdiden teşekkürler. Rüya temaları: karanlık yer, kötü yer, ölü gömmek.

Rüyada iki kişi öldürmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, iki kişi ile uzun bir süre, belkide ömür boyu sürecek bir arkadaşlık kuracağınızı işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İki Kişi Öldürmek” için 2 yanıt

Ruyamda tanimadigim iki kisiyi birden olduruyorum ama oldurdugumu hatirlamiyorum nasilmi abimle disardayiz abi napicaz bu oluleri diyorum ruyada hep icimde bir korku oluyor ben öldurmusum gibi ve o iki kisiyi taniyor gibiyim ama hatirlamiyorum ruyanin hepsini, ablamlarin eski evindeki odaya benziyordu ve cekyatın uzerinde kiyafetleriyle yatiyorlardi, sanki ruyam gercek gibiydi cok etkilendim yorum bekliyorum lutfen.

Rüyamda ablam ve kuzenimi vurmamı söylüyorlar, elimde silah bende vuruyorum fakat silahtan ses çıkmıyor. Daha sonra bunu neden yaptığıma inanamıyorum ve kaçıyorum, sisli bir yola giriyorum, sisli bir yolda koşarak kaçarken uçmaya başlıyorum, uçarak kaçıyorum. Yol bayağı bir sisli, etraf fazla görünmüyordu, yolun sonuna ana yola çıkacağımı düşünürken birden her yerin tamamen sis olduğu bembeyaz hiç bir şeyin gözükmediği yere tam girdim. Rüyamda hastanede açtım gözlerimi, herkes başımda bekliyor, aslında vurulan benmişim, bu ne demek oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir