Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İki Kişiyi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada iki kişiyi öldürmek ne demek?

Rüyamda, yer yurt dışında bir üniversite ama kendimi sanki yurt dışında okumuşum gibi hissediyordum. Böyle merdivenler ile çıkılan bir yer. Girişte güvenlik görevlisi içeriye girmemiz için para istiyor ve ben demir 2 TL veriyorum (iki kişiyiz ama içeri girdikten sonra yanımdaki kayboluyor) içeri girdikten sonra geniş bir hol ile karşılaşıyorum. sanki büyük bir laboratuvar gibi.

İçeride ilk etapta kimse yok. O anda karşımda birisi beliriyor. hiçbir sebep yokken onu öldürüyorum. Yani o anda bana öldürmek hiçbir anlam ifade etmiyor neden yaptığımı da bilmiyorum. öldürdüğümü zannettiğim kişinin aslında henüz ölmediğini fark ediyorum. Kişinin can çekiştiğini düşünüyorum ve yan tarafımda da laboratuvar malzemelerini fark ediyorum. bir neşter görüyorum ve kişiyi kesmeye başlıyorum (o sırada sırt üstü yatıyor) boydan boya kestikten sonra yüzünü de kesiyorum gözleri dışında tüm yüz derisini, ayırıyorum. hala ölmediğini görünce laboratuvar malzemeleri arasında küçük cam şişeler görüyorum içlerinde kimyasal malzemeler var. Tek tek şişeleri kişinin ağzına dökmeye başlıyorum (artık midem kaldırmıyor adamı kesmeye) kişide onları yutmaya çalışıyor.

O sırada polis sesi duyuyorum. elimin değdiğini düşündüğüm yerleri silmeyi düşünüyorum. ama o anda zaten burada okuduğumu düşündüğümden içeride her öğrenci gibi benimde parmak izlerim olduğunu düşünerek vazgeçiyorum. sadece neşterin kesici ucunu söküp yanıma alıyorum. bu arada kestiğim kişiden hiç kan akmıyor. sadece neşterin ucunda biraz yağ birikintisi kalmış gibi görüyorum. Dışarı çıkıyorum ama çıktığım yer bir binanın arka kapısı, bir polis görüyorum sırtı bana dönük beni görmüyor. kıyafetinden yabancı bir polis olduğunu anlıyorum sanırım İngiliz polisi. sonra bir ev buluyorum. içeride bir kaç öğrenci var o evin camından dışarı bakıyorum aşağıda polisler var, evden dışarı çıkıp neşteri önce gömmeyi düşünüyorum. sonra yanımda taşıyorum.

Kapalı bir otopark buluyorum. otopark içinde oranın şefi gibi birisi var. neşteri temizlemeden direk ona hediye ediyorum. aklımdan “Eğer neşteri üzerimde bulurlar ise geride bıraktığım kanıtlarla beraber yakalanırım, olayla alakası olmayan birisine verirsem o kişi olayla alakası olmadığından hiçbir zaman polislerle muhatap olmayacak. ” diye düşünüyorum. ve o şefe hediye ediyorum. sonra bir sınıf gibi bir yere giriyorum. içerisine sarı ışık hakim. içeride 15 20 kişi falan var, sınıftan iki kişi benden şüpheleniyor. oradan kaçmak istiyorum. içim daralıyor. bu kaçış hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor, çok rahatsız hissediyorum. Bilgisayar programcısıyım, 32 yaşında bir bayım. 4 yıldır evliyim. Ben 2 Farklı üniversite okudum. İstanbul Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi. Yurt dışında okumadım.

Not: şu an saat 09:30 ben kalkalı 1. 5 saat falan oldu. en son bu rüyayı gördüm, etkisinden kurtaramıyorum kendimi. Bu kadar etkilendiğim rüya sayısı çok azdır. Yorumlasanız da yorumlamasanız da teşekkür ederim buraya yazmak bile biraz beni rahatlattı.

Rüyada iki kişiyi öldürdüğünü görmek tabiri

Rüyanız geçmişte yaptığınız ve pişman olduğunuz hatalı bir işi yeniden, ikinci kez yaptığınızı veya yapacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgiyi rüyada adam öldürmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada İki Kişiyi Öldürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir yere girdim ve oradaki herkesi öldürdüm, bir kişi kaldı, ateş ettim ölmedi, bana “sende bir hafta sonra öleceksin” dedi. 24, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Musti selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında büyük bir öfke patlaması yaşadığını, kendine ve sevdiklerine zarar vermemek için öfkeni kontrol etmeyi öğrenmen – başarman gerektiğini kasi takdirde içinde bulunduğun karamsarlık halinin süreceğini ve bunun seni sürekli mutsuz edeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir