Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İki Tavşan Görmek

Rüyada iki tavşan neye çıkar?

Merhaba; Rüyamda yatıyordum bir yanıma kendimi karşıdan görüyordum sanki, uyuyacaktım ki bir baktım arkamda (aynı yerde çalıştığımız bir arkadaş benden küçük asla art niyeti olmayan biri yani rüyama girmesi saçma geldi de) Hasan. Neyse ben yan yatarken oda arkamda aynı biçimde yatıyordu. Sonra yaklaştı belimden bana sarıldı iyice, aramızda boşluk kalmadı sıkıca sarıldı. Bu ne böyle ne gereksiz yatış diye geçirdim içimden, aynı anda fırladım kalktım yataktan.

Sonra dışarıdayım bir ağaç kütük mü, yatık büyümüş ağaç mı kestiremedim şimdi üzerinde iki tane tavşan biri büyükçe diğeri yavrusu ama o kadarda ufak değildi. İkisi de hareketsiz sırt üstü yatmış, ölmüşler bunlar nasıl ölmüş ki? Biri çiğnemiş mi yaklaştım büyük olanın kafasını sıvazladım. İkisi de uyandı. Tavşanların ikisi de gerçekteki gibi değilde böyle çizgi film karakteri gibi uzun kulaklı rengi maviye kaçan bir renk. Değerli yorumunuzu öğrenebilir miyim çok sağ olun. bilgilerimi yinelemedim ama yazmıştım bir önceki rüyamda. 23. 05. 2012 / 12:33 tarihinde gönderilmiş

Rüyada iki tavşan görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüyanın unsurları birbirleriyle oldukça uyumlu olup, şans, sihirli güç ve başarıyı temsil ederken hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret etmekte, aynı zamanda bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite durumunuzu simgelemektedir.

“Rüyada İki Tavşan Görmek” için 3 yanıt

Ben rüyamda iki buyuk tavsan gördüm, bir tanesi boz renkli bir tanesi de beyazdı neredeyse bir köpek kadar büyüktü, ikisinide kucağıma aldim boz tavsan biraz daha iriydi, sonra sevmeye basladim, sonrada uyandim. Ruyamin yorumunu cok merak ediyorum aydinlatirsaniz sevinirim simdiden tesekurler

Kazım merhaba,

Gördüğün rüya, gerçek hayatında güzel günlerin başlangıcını müjdelemektedir. Lütfen tavşan sayfasını okuyup, oradaki bilgiler ile içinde bulunduğun ruh halini, durumunu bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını tespit et.

Düşüncelerini ve gelişmeleri buraya eklersen sevinirim.

Rüyamda 2 adet yavru tavşan gördüm, 2 side beyazdı biri dişi diğeri erkekti o tavşanları besliyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir