Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İki Yüzlü Bebek Görmek

Rüyada iki yüzlü bebek görmek ne demektir?

Merhaba, Aslan burcu evli iki çocuk annesiyim. Duvarları taştan bir kaç katlı bir yerdeyim. Alt kat hamam sanki net hatırlamıyorum. İçeride merdivenlerden tek tük inip çıkan, alt kata doluşmuş bir dolu kadın var. Merdivenlerden inerken iki bebek görüyorum aynı örtüye sarılmış. Biri bir basamağın ucunda diğeri bir alt basamakta. Bakınıyorum etrafa kimse oralı değil, arayanda yok. Yanımdan geçen bir kadına hayıflanıyorum bebekleri öylece bırakan anneden. Kucağıma alıyorum, hiç bırakmıyorum. Yavaş yavaş bebekler tek beden olmaya başlıyor her baktığımda dahada bütünleştiklerini görüyorum en son iki ayrı kafa tek vücutlar.

Vücutlarını görmüyorum örtüden hissettiğim bu. İçim eziliyor terk edilmişliklerine bırakamıyorum kucağımdan. Derken bebek tek kafa ama iki yüzlü oluyor. Yüzünün biri kumral pürüzsüz çok tatlı, diğer yüzü ise esmer. Bebek değilde büyük insan suratı gibi. Öfkeli bakışlı, hatta nemrut itici. En üst kat içten asma balkonlarla çevrili, masalar var yemek yeniliyor burada. Lokanta gibi.
Çıplak, merdiven ve taş duvarlardan başka hiç bir şey olmamasına rağmen, bu masalar oldukça şık. O masalardan birinde bebeklerin annesini buluyorum.

Bebekleri ona verirken sessizim. Kadın onları masanın sedirine koyup yüzlerini bile açmıyor. Fark edip geri dönüyorum yüzlerine bile bakmadığını hatırlatıp sert konuşuyorum. Bana ”onlar zaten ölmek üzereydi, belki çoktan ölmüşlerdir” diyerek açıyor yüzlerini. Bebeğin yaşamasına ve sağlıklı olmasına şaşırıyor ne yaptın diyor. Sadece kucağıma aldım diyorum. Bebek; artık bir bebek gibi, bakışıyla yüzüyle ve iki değil tek bebek. Sabahki rüyamdan tek hatırladığım ise çok ağladığım. Teşekkürler

Rüyada iki yüzlü bebek görmek neye yorulur?

Rüyanız, hayatta elde ettiğiniz kişisel gelişimi işaret etmektedir. Ne mutlu size ki mükemmele yaklaşmak üzeresiniz. Rüyada bebek görmek konusunda detaylı bilgiler için lütfen bebek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir