Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada İkinci El Jeep Almak

Rüyada ikinci el jeep almak neye delalet eder?

Rüyada ikinci el jeep görmekMerhaba, Rüyamda babam bana siyah ikinci el bir jeep almıştı, onu kullanmayı öğrenmek için kardeşlerimle aksam dışarı çıkıyorduk. Arabanın yanında bir sürü çocuk vardı. Onlara evlerinin nerede olduğunu sordum. İçlerinde çok küçük bir bebekte vardı. Evlerine götürmek için hepsini arabaya bindirdik. Tam o sırada bir akrabamız gelip aracı kullanmaya başladı.

Rüyada ikinci el jeep almak tabiri

Saliha merhaba, rüyanız şu anda reel yaşamınızda bazı endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgelerken ailenizin özellikle babanızın desteği veya vesile olması ile üzerinizdeki işini kaybetme, ilişkisinde başarısız olma, kimlik kaybı (kim olduğunu bilememek, hedefsizlik) gibi bir takım bu korku ve endişelerden uzaklaştığınızı, gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Aracın renginin siyah olması etrafınız tarafından daha fazla beğenilmek, daha çok saygı görme ihtiyacınızı işaret etmektedir.

Rüyada gördüğünüz çocuklar ve bebek ile onları evlerine götürme isteğiniz sahip olduğunuz gelişmiş insani değerlerinizi anlatırken bir akrabanızın gelip arabayı kullanmaya başlaması ise gerçek hayatınızda yolunda giden şeylerin bozulmaması için başkalarının yaşamınıza karışmasına izin vermemek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir