Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada İkinci Evlilik Görmek

Rüyada ikinci evlilik yapmak ne demektir?

Rüyamda teyzemin oğlu ikinci evliliğini yapıyordu. Gelin adayının ve benim üzerimde gelinlik vardı. Ben şu anda evliyim ama eşimle nikah tazeliyoruz, o yüzden gelinlik giyinmişim. Kuzenim ise halen evli olmasına karşılık rüyada ikinci kez evleniyor. Bunları nasıl yormalıyım?

Rüyada ikinci evlilik görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız da iki önemli konu var; birincisi rüyada ikinci evlilik görmek olup bu farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada ikinci evlilik yaptığını görmek rüya sahibinin yaptığı yanlış bir anlaşma nedeniyle başına bir para kaybetmek, sevdiğinden ayrılmak, eşini üzmek gibi talihsiz bir olay geldiğini gösterirken bu durumu çözmek için karşısına bir fırsat çıkacağına rivayet edilir. Rüyada ikinci kez evlenen birini görmek birilerinin sebep olduğu aksiliklerin sona ereceğine ve kişinin önünde mutlu bir dönem açılacağına, sevdiği birileri hakkında hayırlı haberler alacağına yorulur.

Diğer önemli konu ise rüyada gelinlik giymek ve şu anki eşinle yeniden evlenmektir. Kısaca rüyada nikah tazelediğini görmek adını vereceğimiz bu bölüm yaşamınızda iyi yönde büyük bir değimi simgelemektedir. Rüya nikah tazelemek veya yeniden evlendiğini görmek çok hoş bir rüyadır ve gerçek yaşamda rüyayı gören kişinin önemli bir gelişim geçirdiği bir yaşam dönemi içinde olduğunu gösterir, rüyayı gören kişinin hayatın bazı yönlerini daha iyi anlayarak elde edeceği bu yeni bilgilerle mutluluğuna mutluluk katacağına işaret ederken bu yeni evrede bolluk, bereket olacağına ve bazı şeylere yeniden başlayacağına alamet eder.

Evli birisinin eşi ile tekrardan evlenmesi ise o insanın hayatında mutluluk dolu bir yeni sayfa açılmasına işarettir. Rüyada yeniden evlenen birilerini görmek ise bekarlar için evlilik yolunda bazı gelişmelere, evliler için evlilik yaşamında bazı yeni ve güzel başlangıçlara işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İkinci Evlilik Görmek” için 2 yanıt

rüyamda ailemle küsüm ve barışmışız annem ve babam tekrar eşimle evlenmemi istiyo. ama gece saat 11 oluo bz hazrlanıncaya kadr kendi düğünümze gdemıorz bu ne anlama gelir.

ruyamda evli bir bayan arkadasimin nikah tazeliyecegini ve bunun icin hazirlik yaptigini gordum..bize nisan kiyafeti kina kiyafeti ve gelinliklerini giyerek gosteriyordu.yalniz bu kiyafetler kendi tasarimiyla hazirlanmis ve evindeki gunluk kiyafetler degerlendirilerek yapilmis…yani gelinlik tam beyaz degil arada gunluk kiyafet parcalari var ama eski degil yeni gorunuyordu…
arkadasim suan hamile ve 1 ay sonar bebegi olacak..ama ruyamda hamile degildi.
uzun sureden beri gormedigim arkadasimi ruyada bu sekilde gorunce yorum almak istedim ..selamlar saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir