Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İkiz Bebekler Görmek

Rüyada ikiz bebekler görmek neye işaret eder?

Rüyamda ikiz bebekler gördüm. Ben 20 yasında bekarım cinsiyetim bayan. Hoşlandığım bir çocuk var, onun elinde tatlı bir kız bebek pembe fötr şapkalı benim elimde de bir erkek bebek, krem renkli bir şapkalı fermuarlı polar kazak var. Şapkasını başına takıyorum bembeyaz bir yüzü var ikisi de çok sağlıklı sanki bir yere gitmek için hazırlanıyor gibiydik.

Rüyada ikiz bebek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kendinizin aşık olduğunu görürseniz günlük hayatta var olan gönül ilişkilerinizde, derin bir arzu, hassasiyet ve sizin sevgi ve aska dair duygu ve düşüncelerinizi yansıtır. Aşkta tam olarak mutlusunuz, bir sevdiğiniz var, seviyor ve seviliyorsunuz şeklinde yorumlanır.

Rüyada ikiz bebek görmek, İkiz bebekler, kararsızlık, ikilemler veya zıt anlamların yaşamınızda önemli yer tuttuğunu temsil eder. İkizler, ikiz kardeşler, aynı zamanda fikirleriniz ile kararlarınız arasında çatışma olduğunu simgeler. Rüyada ikiz bebeği olduğunu görmek, iş hayatında çok büyük başarılar kazanmak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğunu, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığını temsil edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İkiz Bebekler Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda ikiz kız çoçuğu gördüm, çok tatlı ve zekilerdi, bende çok sevdim, tuttum ellerinden parka götürdüm, daha sonra bir kaç adam gelip elimden alıp kaçırmaya çalıştılar, arkamdan silahla vuruldum ve can çekişip nefes daralması yaşadım, anlamını söylermssinz rica etsem

Rüyada ikiz bebek görmek
İyi günler, ben 28 yaşındayım, rüyamda tanımadığım bir kadın vardı ve 3 bebeğimiz vardı. 2 erkek 1 kız çocuğuydu. Bebekler ikiz bir diğeri 8 ay sonra doğmuş ama yaşıt duruyorlardı. Üstleri çıplak, tertemiz, tonton ve çok sevimlilerdi, ne anlama geliyor? Rüyada ikiz bebekler görmek neye delalettir? bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben rüyamda hamile olduğumu ve bebeklerimin ikiz olacağını gördüm, bir ara uyandım tekrar uyuduğumda da bebeğin doğduğunu biri kız diğeri erkek olduğunu görüyorum, çok güzel bana gülüyorlardı.

Ruyamda ikiz bebeklerim oldugunu gordum kendi evimdeydim suan ki halimleydim yanimda annem ve kiz kardesim vardi biri kiz biri erkekti bebekler isimleri ruzgar ve masaldi tam istedigim gibi bebeklerdi cok tatlilardi yanaklari tombuldu ikisininde masmavi gozleri vardi beyaz tenliydiler anneme bu ruyami gercek mi diye soruyodum gercek gibiydi ikiside en son kucagimdaydi annelik duygusunu hissettim ruyamda bebeklerimle aramda ozel bir bagimizin oldugunu hissettim sahiplenici bir duygu vardi bende o anda bekarim hic sevgilim olmadi ruyami yorumlarmisiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir