Rüyada İkiz Çocuk Görmek

Rüyada ikiz çocuk görmek neye işarettir?

Rüyamda ikiz erkek çocuğum vardı, biri sarışın çok güzel, 4 veya 5 yaşında, diğeri de mavi gözlü kumraldı, çok güzeldiler ikizmişler, fakat biri daha sonra olmuş, mavi gözlü erkek çocuğunun adını Muhammet koymuştum, sarışının adını da İhsan adını koymuştum ve askere gidecek bir sürü genç çocuk vardı, aralarında para toplayıp kızlarıma mont almak için bana para verdiler, ben de borç olarak aldığımı geri ödeyeceğimi söyledim, kızlarıma mont almak için mağazadaydım, küçük kızıma kırmızı uzun bir mont aldım, diğer kızıma da uzun mont aldım birde lacivert veya mavi bir şemsiye aldım, çok etkilendim bu rüyada, mavi gözlü bebek nur gibi güzeldi, konuşkan çok sevecen sarışın ise çok güzel uslu ve güler yüzlüydü, onunda gülüşü güneş gibiydi yorumunuzu bekliyorum lütfen.

Rüyada ikiz çocuk görmek neye yorulur?

Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanmak olarak yorumlanır. Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çocuk görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Hilal dedi ki:

  Rüyada eşini ikiz görmek
  Hayırlı günler, Rüyamda eşimi ikiz olarak gördüm, bir taraftaki çok iyi 4/4 lük birisi, diğeri ise tam tersi çapkın hovarda vurdum duymaz bir insan, bu ne anlama geliyor?

  • admin dedi ki:

   Hilal merhaba
   Gördüğünüz rüya özel hayatınızda ya da aile yaşamında eşinize karşı bir ikilem içinde kaldığınızı simgelemektedir. Bu konuda kendiniz mesajı tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*