Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İkiz Görmek

Rüyada ikiz görmek neye işaret eder?

Rüyada ikiz bebek görmekMerhaba, rüyamda ikizlerim olduğunu gördüm. Ben yeni evliyim, henüz çocuğum yok. Geçen gece rüyamda kendimi doğum yaparken gördüm. Doğumu bir erkek doktor başka birilerine talimatlar vererek gerçekleştirdi, ben de doğumun her anını izledim. Sonra da biri pembe bornoza sarılı kız bebek, diğeri de mavi bornoza sarılı bir erkek bebeğimin olduğunu gördüm. Rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkürler. Dilek

Rüyada ikiz görmek yorumu

Dilek merhaba. Rüyada doğum yapmak, doğum yaptığını, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarıda bahsettiğimiz toplantılara vs katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi ifade eder. Bakınız doğum açıklaması.

Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanmak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğunu, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığını temsil edebilir.

İkizler hakkında diğer bilgiler

Rüyada ikiz görmek, kararsızlık, ikilemler veya zıt anlamların yaşamınızda önemli yer tuttuğunu temsil eder. İkizler, ikiz kardeşler, aynı zamanda fikirleriniz ile kararlarınız arasında çatışma olduğunu simgeler.

Rüyada ikiz olmak, ikizler olduğunu, kardeşi olduğunu görmek, iş yaşamında kurumuna bağlılık, iş memnuniyeti ya da hayatta kendini güvende hissettiğinizi simgeler.

“Rüyada İkiz Görmek” için 6 yanıt

Merabalar adım mithat 18 yaşındayım öğrenciyim bir kaç gün önce rüyamda ikiz kız çocugu gördüm bu kızları çok seviyordum isimlerini sordum kimse bişey söylemedi bir baktım yanaklarında koyu ve çok büyük yazılmış birinin yanağında eda diğerinin sevda ama çok güzellerdi.

Rüyada ikiz kardeşinin öldüğünü görmek neye delalet eder
Ben rüyamda ikiz erkek kardeşimin bir inşaat halindeki binadan düşüp öldüğünü gördüm anlamı nedir.

Rüyada iki bebek doğurmak
Merhaba, ben bekarim, 26 yasindayim, dershanede sekreter olarak çalışıyorum. Rüyamda ikiz bebek doğurduğumu ve bir bebeğin öldüğünü, sonra siyah kan geldiğini gördüm, bu ne anlama geliyor?

İstihare rüyasında ikizlerim olmus ve ben onlari emziriyorum, bu neye işaret?

Sayfada anlatıldığı gibi rüyada ikiz sahibi olmak kişinin iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına veya zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğuna, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığına delalet eder. Onları emzirmeniz konusunda rüyada bebek emzirmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir