Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İkiz Olduğunu Görmek

Rüyada ikiz olmak ne demek?

Rüya başlığı Ikizler

Rüya detayı: Sevgilim (ayrilmak uzereyiz) beni rüyasında gormus ve bir anda benden bir tane daha gelmis. Ve ben ona rüyamda “bilmiyor muydun benim ikızım var’ demisim. O da ‘hayır bilmiyordum’ diyerek sasirmis. Bu rüyamın neyi işaret ettiğini söyleyebilir misiniz?

Rüyada ikiz olduğunu görmek yorumu

Sevgilinizin gördüğü rüya size olan ilgisini ifade etmektedir. Sizi aklından çıkaramadığını, bir bocalama yaşadığını, sizin yerinize birilerini koyup koyamayacağını, derin düşünceler taşıdığını anlatmaktadır.

Rüyada ikiz görülmesi kararsızlık, ikilemler veya zıt anlamların yaşamınızda önemli yer tuttuğunu temsil eder. İkizler, ikiz kardeşler, aynı zamanda fikirleriniz ile kararlarınız arasında çatışma olduğunu simgeler.

“Rüyada İkiz Olduğunu Görmek” için bir yanıt

rüyamda annemle çarşıda gezerken birden karşımda bana ben çok benzeyen bir ikizim olduğunu gördüm daha sonra ikizimin yanında arkadaşlarım vardı birliktelerdi. ben ise sadece onu uzaktan seyrediyordum sonra onunla tanıştım ve bana çok benzediğini söyledim. en sonunda birlikte fotoğraf çekildik. gördüğüm rüya ne anlama geliyor yorumlarsanın çok sevinirim. şimdididen teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir