Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İkna Etmek

Rüyada birini ikna etmek ne demektir?

Merhaba, ben 19 yaşında bir öğrenciyim, üniversite sınavına hazırlanıyorum. 2 ay kadar önce bir rüya gördüm. Ailece bir piknik alanına gitmişiz, en az 10 kişi. 2 kuzenim, kız kardeşim ve annem bir yerde konuşuyoruz. Orada dağa yakın, yüksekte mağara gibi bir yer var, ben de ne olduğunu merak edip oraya gitmek istiyorum.(Gerçekte de öyle bir yer var, ben de zamanında merak etmiştim orayı)

Kuzenlerimi ve kardeşimi de ikna ediyorum, annem de kabul ediyor, daha sonra annem kolay geçmemiz için bize ip uzatıyor lakin ben ipe gerek olmadığını, buradan geçmenin kolay olduğunu söylüyorum. Mağara gibi olan yere geliyoruz ve içeri giriyoruz. Orada beyaz cübbesiyle Diyanet işleri başkanı var, bize dini bilgiler veriyor ve 2029 da çok önemli şeylerin olacağını söylüyor, ben de nasıl şeyler olacağını soruyorum ama bana “zamanı gelince görürsün” diyor. Oradan çıkarken başka insanlar da o mağaraya giriyor ve kiminin yanında keçi var, kiminin yanında koyun var.

Rüyada ikna etmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Ezgi, bu son derece önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada pikniğe gitmek rüya sahibinin hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunuzu ifade eder, bakınız rüyada piknik görmek sayfası. Orada gördüğün mağara ise hayatın boyunca sana destek verecek, güvenebileceğin, sırtını dayayabileceğin birilerinin olduğuna işarettir.

Rüyada birini bir şeye ikna etmek rüyayı gören kişinin reel hayatında amacına ulaşmak için yapması gereken bazı şeyler olduğunu, bunun içinde birilerinin desteğini ya da iznini almak gerektiğine işaret eder. İkna başarılı olmuşsa gerçek hayatta da bunun başarıyla sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada ip görmek uzun ömürlü olmak, güzel haberler almak anlamına gelir. Annenin size ip uzatması annenin desteğini daima yanında göreceğini, annenin sana her zaman yardım eli uzatmaya hazır olduğunu anlatmaktadır. Orada Diyanet İşleri başkanını görmeniz ve onun söyledikleri yaşamınızın manevi yönü hakkında önemli ipuçları vermekte ve idealist düşüncelerinle her zaman mutlu ve başarılı olacağına işaret etmektedir. Bu konuda Diyanet rüya yorumu sayfası da ilgini çekebilir.

Mağaraya giren insanların yanlarındaki keçi ve koyunlar hakkında kendin bir mesaj elde etmeyi düşünebilirsin. Rüyada keçi görmek günlük yaşamınızda daha uyumlu davranmanız, sorunları uzlaşarak çözmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada koyun görmek yumuşak başlılığı ve uyumlu olmayı göstermektedir.

“Rüyada İkna Etmek” için 2 yanıt

Sevdiğim insanı gördüm ve biz onunla küsüz, bana dedi ki “sen bana böyle gel, ben sana koşa koşa gelirim” ve “sana son bir şans veriyorum” dedi ve bu rüyayı görünce çok sevindim. 21 yaşında bekar ve onu çok seviyorum, İstanbul’da çalışıyor, ondan son bir şans istemiştim ve o düşünme aşamsındaydı.

Rüyamda akıl hastalarininda olduğu bi hastanedeyim. Kapı açılıp normal hastaların olduğu bölüme geçiyorlar bende hepsiyle konuşup ikna ediyorum kendi taraflarına geçiyorlar. Kapıyı metal kelepçe ile kilitleerken ordaki polise soruyorum kelepce anahtarı varmi diye oda yok diyor. Kararsiz kaliyorum kapiyi kilitlemekte. Daha sonra hastane dışına çıkıyorum rıza babaların ekibi görüyorum rıza baba bana sen burda bekle buralar sana emanet diyor. Onlar gittikten sonra bi teroristi elinde bomba kumandası ile görüyorum. Kendimi yokluyorum üzerimde ne silah ne bıçak var. Yerde taş görüyorum onu teröristin direk alnına firlatiyorum sendeliyor, o sıra kumandaya basıyor ama çalışmıyor. Yere düşüyor ben boğazına sarılıp onu boğuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir