Rüyada İkram Görmek

Rüyada ikram görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir sınıfta oturuyorum, bir sürü insan var, biraz ilerde masanın üzerinde tatlı çeşitleri var, bazı insanların önüne getiriyorlar, tatlılardan ikram ediyorlar, içinde bende olmak üzere bazılarına vermiyorlar, ben kalkıp tatlıların yanına gidiyorum, oraya gidince çeşitleri daha çoğalıyor, alıyor muyum almiyor muyum hatırlamıyorum, oradan çıktım annemlerin mahallesindeyim etrafta karlar var, siyah topak bir araba var, arabayi sanatçı Alişan sürüyor, kızım arkada ben de Alişan’ın yanına oturuyorum, biraz ilerliyoruz ileride biraz su birikintisi vardı, güneş ışığının etkisiyle su pasparlak oldu ve gözümü kamaştırdı (o kadar ki elimi gözüme kapattım ve suyun parlaklığından gözüm baska şey görmedi oylece uyandim) Emek verip ruyami yorumladiginiz icin cok tesekkur ediyorum. 24, Kadın, Evli, Ev hanimi.

Rüyada ikram görmek yorumu

Rüyada ikram görmekGüneş merhaba, rüyanızdaki olaylar ve unsurlar arasında hiçbir bağ yok bu durum bu rüyanın bir mesaj vermediğini ya da günlük yaşamda kafanızı karıştıran bir çok şey yaşadığınızı veya şahit olduğunuzu gösterir. Olaylara birer birer bakıldığında hep iyiden kötüye gidiş var. Yani tatlı görüyorsunuz size ikram etmiyorlar, kar görüyorsunuz ama kar mevsimi değil. Böyle durumlarda yapılacak en doğru şey morali yüksek tutmak, olumlu düşünmek, Allah’a sığınmak ve sabırla bu dönemin geçmesini beklemektir.

Rüyada ikram görmek genel hatlarıyla rüyayı gören kişinin paylaşma ve sevdikleriyle bir araya gelme duyguları hakkında bilgi verir ve ikram konusu olan malzemeyle birlikte açıklanır. Baklava ikram etmek, kahve ikram etmek gibi özel durumların tabirini sitede arama yaparak bulabilirsiniz. Bu konuda bir diğer ayrım ise ikram etmek veya ikram edilmek, kendine bir şey ikram edildiğini görmek şeklindedir. Bir şeyi ikram ettiğini görmek genellikle kişinin paylaşmasını, bir araya gelmesini işaret ederken, kendine bir şeyin ikram edildiğini görmek birilerinin sizinle iletişim kurmak istediklerini, daha yakın olmak istediklerini ifade eder.

İlginç bir şekilde diğer insanlara tatlı ikram ediyorlar ama size vermiyorlar, bu durum karşınızdaki kişi tarafından nasıl algılandığınız hakkında bilgi verebilir ve kendini daha iyi ifade ettiğinde çok güzel dostluklara, arkadaşlıklara kavuşacağını işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir