Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada İkramiye Görmek

Rüyada ikramiye görmek ne demektir?

Rüyada ikramiye görmekMerhaba. Ben bu gece rüyamda tanımadığım insanların evinde ablamla birlikteydim. Evin içinde bana ait porselen tabak dolu bir vitrin vardı ve o vitrinde 50 belkide daha fazla piyango bileti vardı, herkes için bir tane olmak üzere ablamın biletindeki sayıların 6 tanesi tuttu ve ablam büyük ikramiyeyi kazandı, benim biletimde ise 5 tane sayı tuttu. Ben diğer biletlere de bakmak istedim, 6 tane sayı tutarsa alacaktım o bileti de vitrine çıktım biletleri aldım ve vitrin yere yüz üstü düştü, sanırım tabaklar kırıldı, şangır diye bir ses duydum, sonra biletlere bakmaya başladım. Rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : mutlu, karmaşık.
Anahtar kelime : piyango bileti, piyango, vitrin, tabak, ev, insanlar,abla.

Rüyada ikramiye kazanmak yorumu

Rüyada porselen tabak görmeniz uyanık yaşamda hakkınızda önem taşıyan birinden sevinçli bir haber ya da hediye alacağınıza işaret eder. Porselen tabak kırmak ise değer verdiğiniz birisi yüzünden üzüleceğinizi işaret eder. Rüyada piyango görmeniz bilinmeyen ilginç ve hoş bir olay olarak da yorumlanır. Piyango rüyaları dikkat edilmesi gereken rüyalardır. Çünkü bunlar olduğu gibi de çıkabilir.

Rüyada ikramiye kazanmak, ikramiye almak, ikramiye kazandığını görmek kaderinize, şansınıza çok fazla güvenmek yerine kendi eylem ve kararlarına, daha çok sorumluluk alarak daha büyük başarılara imza atmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada ikramiye vermek, ikramiye dağıtmak Bir taahhütte bulunmadan önce durumu yeniden gözden geçirip, ondan sonra eyleme geçmek gerektiğini ifade eder.

“Rüyada İkramiye Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kendimi lotodan okunan rakamların 5.sine kadar gördüm 6 ncı sayıyı yani devamını görmedim 5 mi yoksa 6 mı tutturuyorum anlamadım ama anladığım şu ki 5.nc sayıya kadar hepsi harfi harfine doğru ama nedense diğer sayıyı yani 6.ncı rakamı duymuyorum bu arada söylenen sayıları da sadece hı hı hı diye yanıtlıyorum sayıların kaç olduğunu duymuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir