Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İksir Görmek

Rüyada iksir görmek neye çıkar?

Rüyamda annemin odasında yılan ve baykuş gördüm. Annem baykuşa bir iksir içiriyor, daha sonra baykuş yılanı ağzına alıyordu, bu neye gelir yardımcı olur musunuz? 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada iksir görmek

Filiz selam, bu gördüğün kısacık rüya hakkında inanılmaz derecede faydalı mesaj vermekte ve bilgilenerek kavga ve çatışmalardan uzak kalacağını simgelemektedir. Lütfen rüyada yılan (evde yılan paragrafı) ve baykuş görmek sayfalarını okuyun.

Rüyada iksir görmek rüyayı görenin çok çalıştığına delalet eder, kendine dikkat etmez veya yeteri kadar dinlenmezse sağlığının bozulacağına işaret eder. İksir içmek yani bir büyülü içki içtiğini görmek kişinin kendine dikkat etmesi gerektiğine alamet eder.

İksir nedir?

İksirler yenileyici ve şifa verici olduğu inanılan içkilerdir. Bu terim ilk önceden simyagerler tarafından (aynı zamanda felsefe taşı olarak bilinen) basit metalleri altına dönüştüren, hastalıkları tedavi eden ve yaşamı uzatan maddeyi tanımlamak için kullanılırdı. Simyagerler her ne kadar bu kelimeyi türetmişlerse de, böyle bir madde konusundaki inanç simyadan önce de vardı ve sürekli olarak mitoloji ve din tarihinde rastlanır. Kaynak: Vikipedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir