Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu neye işaret eder?

Ben 16 yasinda ve okula giden bir kizim. ilk önce demek istiyorum, benim türkcem kuvvetli degil cünkü ben almanyada yasiyorum. Ben rüyamda gördüm ki annem ve babam birden bire yaslandilar ve kisa sonra da ölecegini biliyordum. onun icin bir ilac aramaya gittim. Gittigim yerde yuzlerce ilac kutusu vardi, hangisi bilemedim. Bu rüyami hic anlamiyorum. Diger rüyamda bir ormanin icindeyim ama hic korkum yok ve orman da cok güzel görüniyor. Yukarıdan da bir sürü güzel kuş sesleri duymaya basliyordum.

Rüyada ilaç kutusu görmek tabiri

Rüyanız ana hatlarıyla güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağını işaret etmektedir. Bunlar beklemedik ve  hayırlı olaylar olup, tam her şeye umudu keserken ve elini eteğini çekmişken karşına çıkacak fırsat ve kapılar sayesinde umudunu yeniden kazanacağına işaret eder. Emeklerinin boşa gittiğini düşünürken aslında her hepsinin daha yeni başladığına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda güzel şeylerle karşılaşmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya yorulur.

Rüyada ilaç kutusu, ilaç kabı, ilaç şişesi, ilaç tüpü görmek Gerçek yaşamınızda kimi şeylerin karanlıkta kaldığını düşündüğünüzü, yeterli bilgiye sahip olmadığınızı simgeler. Bilinmeyenden aşırı korkma duygusu taşıdığınızı gösterir.

“Rüyada İlaç Kutusu Görmek” için 3 yanıt

Rüyam da ananem bana mavi kutuda bulunan RENİN isimli mide ilacının ne olduğunu soruyordu. Kafama cidden çok takıldı bu benim

Rüyanızı, ananenizin hayatta olduğunu varsayarak açıklıyorum.

Bana rüyanız, anneannenizin, gerçek hayatta bazı soruların cevabını merak ettiğini göstermektedir. Soruyu size sorduğuna göre sizin hakkınızda bazı şeyleri çok merak ediyor gibi görünüyor.

Rüyamda sevgilim bir ilaç içmişti, önceden içtiğinde karnı ağrımış bir daha içti ve o gece telefonunu açmadı, bir şekilde öğrendim öldüğünü, bir kaç gün sonra bir baktım ki ölmüş sevgilim sadece bir tek bana gözüküyor ama kimse görmüyor onu, sanki beni de bekliyordu ona sarılamıyordum, görüyorum duyuyorum ama dokunamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir