Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İlaç Mümessili Görmek

Rüyada ilaç mümessili görmek neye çıkar?

Rüyamda asansöre biniyorum, yanımda iki tane tanımadığım bayan var, bayanlar ilaç mümessili imiş. Yukarı çıkmak için düğmeye basıyorum, yukarı çıkarken bir anda bir şey oluyor asansörün altı kapakmış orası açılıyor, ben düşmemek için yukarısında demir varmış oradan tutunuyorum ama hiç korkmuyorum. Sonra asansör dönüyor başka yan kapılarda açılıyor, ben tutunuyorum yanımdaki ilaç mümessilleri bağırışıyorlar bana “sende bağır, yardım iste” diyorlar, bende korkmuyorum ama bağırıyorum. Asansör bir iş yeri içerisindeymiş, oradan bağırmamı duyup bakıyorlar, aşağı doğru düşerken başka bir asansörle yardımımıza geliyorlar, ilk beni alıyorlar benim bacaklarım zincirle kelepçeliymiş zincirini kesip beni aşağı bırakıyorlar, korkma seni kurtarmaya gelicez diyorlar, diğer kişilerle gidiyorlar.

Asansörün dibi gayet aydınlık geniş bir yermiş, etrafta saman falan var ben üzerime asansör düşmesin diye kenarı çekiliyorum, beklerken eli silahlı kalabalık adamlar geliyor, beni kurtarmaya gelenler sanıyorum ama değillermiş, beni kaçırmaya çalışıyorlar, silahla ateş ediyorlar, ölmüş numarası yapıyorum, üzerime doğru yaklaşıyorlar. Bu arada sınavım varmış “geç kalicam ben” diyorum, stresliyim nasıl oldu bilmem kurtulmuşum, sınava yetişememişim hocaya ismimi numaramı veriyorum, çevremdekilere kızıyorum “neden söylemediniz hocaya düştüğüm durumu” diyorum bu kadar. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada ilaç mümessili görmek yorumu

Sedef merhaba, rüyanız asansörde başlayıp yine orada devam ediyor, lütfen öncelikle asansör görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada ilaç mümessili görmek rüyayı gören kişinin olaylara daha farklı bir açıdan bakması gerektiği anlamını ifade eder. İlaç mümessili olmak veya rüyada ilaç mümessili olduğunu görmek açıklık, değişiklilik, kendinden emin olma, farklılık anlamlarını simgeler.

Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatta hedeflerine ulaşmak için önünde bazı zorluklar olduğunu, bazen sıkıntılar yaşayacağını ama sonunda amacına ulaşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir